نمایشگاه ها

معرفی توانمندی های شرکت زارع تجارت کیان و میلگرد نگین فولاد اردکان در نمایشگاه

مهیار رشیدی، قائم مقام شرکت زارع تجارت کیان اعلام کرد: معرفی توانمندی های شرکت زارع تجارت کیان و میلگرد نگین فولاد اردکان در نمایشگاه

شرکت زارع تجارت کیان، یک شرکت بازرگانی در حوزه فولاد و فلزات است که بالغ بر بیست سال و در تمامی بخش‌های صنعت فولاد، از سنگ آهن تا میلگرد، مشغول به تجارت است. وجه تمایز کار ما، فروش تخصصی با رویکرد تحلیل بازار و قیمت مناسب و تعهد در بارگیری است.این شرکت تامین کننده بخش فولادی پروژه های بزرگ راه و ساختمان کشور است و بسیاری از شرکت های بزرگ پیمانکاری فعال در این حوزه، مواد فولادی خود را از شرکت زارع تجارت کیان تامین می نمایند.

مهیار رشیدی، قائم‌مقام شرکت زارع تجارت کیان، در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، در حاشیه نمایشگاه متافو، گفت: شرکت زارع تجارت کیان، یک شرکت بازرگانی در حوزه فولاد و فلزات است و بالغ بر بیست سال است که در این حوزه، مشغول به فعالیت است.
وی افزود: در تمامی بخش‌های صنعت فولاد، از سنگ آهن تا میلگرد، مشغول به تجارت هستیم. شرکت زارع تجارت کیان، یک شرکت بازرگانی در حوزه فولاد و فلزات است که بالغ بر بیست سال و در تمامی بخش‌های صنعت فولاد، از سنگ آهن تا میلگرد، مشغول به تجارت است. فرآیند فروش شرکت زارع تجارت کیان، فروش تخصصی با رویکرد تحلیل بازار و قیمت مناسب و تعهد در بارگیری است.این شرکت تامین کننده بخش فولادی پروژه های بزرگ راه و ساختمان کشور است و بسیاری از شرکت های بزرگ پیمانکاری فعال در این حوزه، مواد فولادی خود را از شرکت زارع تجارت کیان تامین می نمایند. همجنین ، فروش از درب کارخانه است و به‌صورت روزانه، مشتریان ما می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را از درب کارخانه تهیه نمایند.
رشیدی ضمن اشاره به دستاوردهای شرکت زارع تجارت کیان، عنوان کرد: با اینکه ما یک شرکت بازرگانی هستیم، اما در بخش تولید نیز مشغول به تأمین مواد اولیه کارخانجات فولاد هستیم و کارخانه‌ها نیز کالاهایی مانند میلگرد و شمش تولیدی خود را به ما عرضه می کنند. در واقع این موضوع یک فرایند تهاتر بین ما و تولیدکنندگان حوزه فولاد است.
وی اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین دلایل حضور ما در نمایشگاه متافو، این است که شرکت نگین فولاد اردکان که ما نیز شریک تجاری و نماینده انحصاری آنها هستیم، اخیراً خط تولید خود را در حوزه تولید میلگرد راه اندازی کرده و ما در تلاش هستیم این محصول را با استفاده از شبکه فروش مجرب مجموعه، به همکاران و بازار معرفی کنیم. قائم‌مقام شرکت زارع تجارت کیان، اظهار کرد: در حال حاضر و با توجه به شرایط کشور، بسیاری از کالاها، امکان صادرات ندارند؛ اما در بخش مواد اولیه، از ابتدای سال تا الان، توانسته‌ایم چند پارت صادرات شامل آهن اسفنجی، گندله و… به مقصد کشورهای روسیه، چین و عراق داشته باشیم.
وی گفت: اولین هدف ما از حضور در نمایشگاه، معرفی توانمندی شرکت زارع تجارت کیان است. البته مجموعه ما، در میان فعالان صنعت فولاد، شناخته شده و معروف است. دیگر هدف ما، تعامل با سایر همکاران و معرفی محصول شرکت نگین فولاد اردکان به بازار است.