نمایشگاه ها

رنگ ساندورا  تولیدکننده رنگ های ساختمانی با استانداردهای روز دنیا است

کیوان قلی‌نژاد، مدیرعامل کارخانه رنگ ساندورا: رنگ ساندورا  تولیدکننده رنگ های ساختمانی با استانداردهای روز دنیا است

کیوان قلی‌نژاد، مدیرعامل کارخانه رنگ ساندورا با برند شرکت شیمی‌گران فردا، در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، در حاشیه نمایشگاه رنگ و پوشش‌های صنعتی گفت: شرکت شیمی‌گران فردا در زمینه تولید، فروش و صادرات رنگ های ساختمانی و دکوراتیو یکی از شرکت های پیشرو در این صنعت است. ما هفته‌ای دو بار به کشورهای مختلف، محصولات خود را صادر می‌کنیم. کشورهای مقصد ما، آذربایجان، ارمنستان، عراق، افغانستان و روسیه هستند. قراردادی که اخیراً با روسیه منعقد شده است، موجب گسترش کار ما شده و در حال احداث واحد جدید کارخانه هستیم. دید ما به محصولاتمان، جهانی است و تمامی تولیدات ما، دارای بالاترین کیفیت هستند. حتی کیفیت محصولات ما، از کیفیت محصولات اروپایی، بالاتر و بهتر است. در واقع می‌توان گفت، کیفیت محصولات اروپایی، خیلی پایین‌تر از کیفیت تولیدات ما است.

قلی‌نژاد با اشاره به ظرفیت تولید کارخانه رنگ ساندورا، اظهار نمود: در حال حاضر، ظرفیت تولید ما، روزانه صد تن است؛ به دلیل انعقاد قرارداد با روسیه و احداث واحد تولیدی جدید، ظرفیت مجموعه به روزانه سیصد تن افزایش پیدا خواهد کرد که دویست تن از آن، مستقیماً به روسیه ارسال خواهد شد؛ و 100 تن نیز به مصرف داخلی اختصاص می‌یابد.
وی اضافه کرد: شرایط فعلی ما بسیار خوب است؛ با افزایش ظرفیت تولید، در حدود صد نفر نیز به مجموعه ما اضافه خواهند شد.
مدیرعامل کارخانه رنگ ساندورا، ضمن تببین خط‌مشی مجموعه، عنوان نمود: مدیریت مجموعه، معتقد است که برای موفقیت، باید بهترین مواد اولیه تهیه شود و محصولی باکیفیت نیز روانه بازار شود تا بتوان جایگاهی رفیع کسب نمود و ماندگار شد. دید ما به محصولاتمان، جهانی است و تمامی تولیدات ما، دارای بالاترین کیفیت هستند. حتی کیفیت محصولات ما، از کیفیت محصولات اروپایی، بالاتر و بهتر است. در واقع می‌توان گفت، کیفیت محصولات اروپایی، خیلی پایین‌تر از کیفیت تولیدات ما است.
وی اضافه کرد: رمز موفقیت ما، تیم جوان، مدیریت قوی و مجموعه‌ای همدل و پیشرو است.
قلی‌پور، در ادامه، با اشاره به چالش‌ها و مشکلات پیش روی صنعت رنگ و پوشش‌های صنعتی، خاطرنشان نمود: مشکلات همیشه وجود دارند. چه در بحث توسعه فضای کار، چه در بحث جذب نیروی جدید، همیشه چالش‌هایی وجود دارد. در حال حاضر، یکی از مشکلات ما، کمبود فضا است؛ ما به دلیل کمبود فضا برای گسترش کارخانه، در حال افزودن طبقه هستیم.
وی در انتها به هدف خود از حضور در نمایشگاه رنگ و پوشش‌های صنعتی، اشاره نمود و گفت: کارخانه ساندورا، در طی سال‌های فعالیتش، مشتریان ثابت خود را به‌دست آورده است؛ مهم‌ترین دلیل ما برای حضور در نمایشگاه، تعامل و تجدید دیدار با همکارانمان است. محصولی هم که امسال به نمایشگاه آوردیم، رنگ‌های دکوراتیوی است که جدیداً تولید نموده‌ایم و محصول روز دنیا هستند. مزیت این رنگ‌ها، این است که افراد مختلف می‌توانند خلاقیت‌های زیادی در آنها ایجاد کنند؛ همچنین افرادی که اطلاعات زیادی هم در حوزه رنگ‌ها ندارند نیز می توانند با استفاده از آنها، برای خود اشتغال‌زایی نمایند.