نمایشگاه ها

سان پلاستیک، مجهز به واحدهای طراحی، قالب‌سازی، چاپ و بسته‌بندی

علیرضا ملک محمدی، مدیرعامل شرکت سان پلاستیک: سان پلاستیک، مجهز به واحدهای طراحی، قالب‌سازی، چاپ و بسته‌بندی

علیرضا ملک محمدی، مدیرعامل شرکت سان پلاستیک، در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، گفت: شرکت سان پلاستیک، جزء پنج شرکت مجهز از لحاظ واحدهای قالب‌سازی، طراحی و تولید قالب‌ها، خط تولید، چاپ و بسته‌بندی در استان البرز است.

وی افزود: ما محصولاتی در زمینه‌های مختلف صنعتی، نفتی، پتروشیمی، صنایع غذایی، دارویی و آزمایشگاهی تولید می‌کنیم. مزیت‌ رقابتی ما نسبت به سایر همکاران فعال در این حوزه، گارانتی دو ساله قالب‌ها است و همچنین ما دارنده نشان برتر تولیدکنندگان استان البرز هستیم.

مدیرعامل شرکت سان پلاستیک، ضمن تأکید بر اصل مشتری‌مداری، عنوان نمود: ما در مجموعه خود، دارای واحدهای توسعه و تحقیق، امور مشتریان و واحد HRM هستیم. همچنین از سیستم‌های به‌‌روز استفاده می‌کنیم تا بتوانیم رضایت مشتریانمان را جلب نماییم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مجموعه به‌صورت دو شیفت دوازده ساعته فعال است و در حدود هشتاد نفر فقط در بخش تولید مشغول به کار هستند. شرکت سان پلاستیک، یکی از شرکت‌هایی است که در زندان‌ها، اشتغال ایجاد نموده و تولید برخی از محصولات ما در آنجا انجام می‌شود. علیرضا ملک محمدی گفت: ما در سال 1395، صادرکننده برتر سال انتخاب شدیم. در سال‌های اخیر نیز تلاش کردیم تا در این صنعت پیشرو باشیم. در واحدهای تحقیق و توسعه مجموعه نیز محصولات خاصی داریم که برای شرکت‌هایی نظیر گلرنگ، سی‌گل و بهران تولید می‌شوند و جزء محصولات انحصاری هستند.

وی در پایان افزود: هدف ما از حضور در نمایشگاه امسال، این بود که در صنعت چاپ و بسته‌بندی و سایر صنایع، محصولات خود را معرفی نماییم و به شرکت‌کنندگان خارجی، قدرت و توان تولید داخل را نشان دهیم و پرچم کشورمان را به اهتزاز دربیاوریم.