نمایشگاه ها

رونمایی از محصول کیفی الیاف کاتن تایپ با برند پلی وایتال در نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی تهران

محمدعلی حسینی رئیس هیئت مدیره شرکت الیاف بافتینه پارس درسا: رونمایی از محصول کیفی الیاف کاتن تایپ با برند پلی وایتال در نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی تهران
شرکت الیاف بافتینه پارس درسا با بکارگيري فناوري هاي نوين مديريتي و اجرايي و استفاده از نیروهای متخصص، محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید می کند.

شرکت الیاف بافتینه پارس درسا با رونمایی از محصول کیفی الیاف مصنوعی کاتن تایپ در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی حضور ویژه ای دارد، به همین مناسبت نشریه اقتصاد و نمایشگاه با مهندس محمدعلی حسینی رئیس هیئت مدیره شرکت الیاف بافتینه پارس درسا دلیجان درباره فعالیت ها و برنامه های این شرکت گفت و گویی انجام داده است:
رئیس هیئت مدیره شرکت الیاف بافتینه پارس درسا با اشاره به فعالیت های این شرکت اظهار داشت: این شرکت ، مجموعه ای است توليدي، صنعتی و خدماتي در زمینه تولید انواع الیاف پلی استر وصنایع وابسته ،که به منظور ارتقاء صنعت کشور و ایجاد اشتغال مولد برای جوانان ایران عزیز فعاليت مي نمايد و در حال حاضر الیاف کاتن تایپ با کیفیت بالا از محصولات این شرکت است.
وی افزود: شرکت الیاف بافتینه پارس درسا در تلاش است با استفاده از کليه امکانات و ظرفيت هاي قانوني کشور، تجمیع توانمندي ها و تکیه برمنابع انسانی خود، تفکر هوشمندانه، بهره گیری ازمشاوره های تخصصی و ايجاد فرصت هاي مناسب ، از طريق بکارگيري فناوري هاي نوين مديريتي و اجرايي، در راستاي اهداف وسياست هاي اقتصادی کشور و صاحبان سهام ، موجبات اطمينان خاطر مشتریان وذینفعان رابه بهترين شکل ممکن فراهم آورد.
محمدعلی حسینی با اشاره به طرح های شرکت الیاف بافتینه پارس درسا تصریح کرد: پروژه بعدی ما تولید میکرو فایبر است که در دنیا توسعه چشمگیری پیدا کرده و فعلاً پارچه‌های آن وارد ایران می‌شود، اگرچه قابلیت ریسندگی و بافندگی میکرو فایبر با تجهیزات فعلی کارخانه‌ها مهیا است و انشاءالله شاهد تولید الیاف آن نیز باشیم. همچنین استراتژی ما در تولید، رشد دارایی، رشد درآمد و توسعه است، نه سودآوریِ محض. وی در ادامه گفت: با توجه به نوپا بودن شرکت و رسیدن به کیفیت مطلوب بازار درتولید الیاف کاتن تایپ، اقدامات اولیه در خصوص اخذ استاندارد های کیفیتی و مدیریتی در حال انجام است که ان شاء الله بزودی نتیجه خواهد داد.
رئیس هیئت مدیره شرکت الیاف بافتینه پارس درسا با برشمردن مشکلات و چالش های پیش روی این شرکت اظهار داشت: کمبود منابع مالی مطمئن، رکود و عدم ثبات قیمتی بازار و عدم دسترسی آسان و کمبود مواد اولیه از جمله مهمترین مشکلاتی است که تولیدکنندگان با آن دست و پنجه نر می کنند.
محمدعلی حسینی در پایان با اشاره به برنامه های این شرکت در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی اظهار داشت: اولین محصولین ما در طی مدت کوتاه بهره برداری محصول کیفی الیاف کاتن تایپ است که در نمایشگاه ارائه خواهد شد.