نمایشگاه ها

الياف ترمه صدف دليجان جزو شرکت‌های برتر ایران در زمینه تولید و محصولات نانوون و محصولات لایه های صنعتی و خانگی است

شهرام ابراهیمی مدیر عامل گروه صنعتی صدف: الياف ترمه صدف دليجان جزو شرکت‌های برتر ایران در زمینه تولید و محصولات نانوون و محصولات لایه های صنعتی و خانگی است

شرکت الياف ترمه صدف دليجان نام شناخته شده و برجسته در صنعت نساجی ایران است. این شرکت در نمایشگاه نساجی تهران از آخرین محصولات، تکنولوژی ها و دستاوردهای خود رونمایی کرده است. به همین مناسبت نشریه اقتصاد و نمایشگاه با شهرام ابراهیمی مدیر عامل گروه صنعتی صدف گفت و گویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

مدیر عامل گروه صنعتی صدف با اشاره به فعالیت های این گروه اظهار داشت: الياف ترمه صدف دليجان از سال ۱۳۷۷ با تولید منسوجات نبافته فعالیت خود را در صنعت نساجی آغاز کرد و هم اکنون در گروه تولید انواع الیاف سالید از ۴ تا ۲۰ دنیر، انواع لایه های صنعتی، انواع موکت های خانگی و موکت های صنعتی مشغول به فعالیت است.
وی با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای الياف ترمه صدف دليجان خاطرنشان کرد: طرح توسعه شرکت برای سال جاری، طرح تولید الیاف کوتاه از ۱/۲ دنیر به بالا و الیاف هالو است که به حول قوه الهی تا پایان سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری خواهد رسید.
شهرام ابراهیمی با بیان اینکه در عرصه تولید انواع الیاف سالید و محصولات نانوون و محصولات لایه های صنعتی و خانگی جزو شرکت‌های برتر کشور هستیم؛ تصریح کرد: در زمینه صادرات در سال جاری، تاکنون بیش از سه میلیون دلار انواع الیاف و محصولات صنعتی و موکت های خانگی را به کشورهای مختلف صادر کرده ایم.
وی در ادامه، کمبود مواد اولیه کمبود نقدینگی و کمبود نیرو های متخصص را از جمله مهمترنی مشکلات و چالش های پیش روی فعالیت تولیدکنندگان دانست.
مدیر عامل گروه صنعتی صدف در پایان اظهار داشت: این شرکت در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی ضمن رونمایی از محصولات جدید، آخرین تکنولوژی های چاپ دیجیتال و تنوع تولید لایه های صنعتی سقف خودرو در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقه مندان قرار می گیرد.