نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه تخصصی جهیزیه و ملزومات زوج‌های جوان در زنجان برگزار می‌شود

مدیر سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان گفت: نمایشگاه تخصصی جهیزیه و ملزومات زوج‌های جوان در زنجان از 21 تا 25 مردا‌د‌ماه برگزار می‌شود.

جمال بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی جهیزیه و ملزومات زوج‌های جوان در زنجان برگزار می‌شود.

مدیر سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان با بیان اینکه نمایشگاه تخصصی جهیزیه و ملزومات زوج‌های جوان از تاریخ  21 تا 25 مرداد‌ماه برگزار می‌شود، بیان کرد: این نمایشگاه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کاسپین برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان در فضایی بالغ بر 7 هزار و 500 متر مربع فضای عمومی فعالیت خواهد کرد، ادامه داد: قریب به 2 هزار و 500 متر مربع فضای غرفه‌سازی شده نیز برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

بابایی با اشاره به اینکه در نمایشگاه تخصصی جهیزیه و ملزومات زوج‌های جوان بیش از 80 واحد تولیدی و بازرگانی حضور دارند، ادامه داد: این افراد از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اراک، زنجان، قم، شیراز  و … برگزار خواهد شد.

مدیر سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان اضافه کرد: محصولات عرضه شده در این نمایشگاه شامل لوازم خانگی، فرش، تابلو فرش، لوستر، کالای خواب، صنایع چوبی، تزئینات منزل و  لوازم آشپزخانه  و … است.

وی با اشاره به اینکه ارائه آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی، تبادل دانش و اطلاعات بین تولید کنندگان، ایجاد نمایندگی در استان زنجان را از جمله اهداف این نمایشگاه است، افزود: آشنایی با سلایق و درخواست مصرف‌کنندگان، ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و ایجاد فضای رقابتی و بالا بردن حق انتخاب مصرف کنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

بابایی خاطر نشان کرد: ساعات بازدید برای عموم علاقمندان از  نمایشگاه تخصصی جهیزیه و ملزومات زوج‌های جوان ساعت17 تا 23 شب خواهد بود.