نمایشگاه ها

گردهمایی بزرگ فعالان تجاری ایران و عراق در اربیل

دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق با حضور 50 شرکت‌ تولیدی و بازرگانی ایران و 100 تاجر تراز اول اقلیم کردستان عراق، در تاریخ 29 و 30 دی ماه 1400 در شهر اربیل در حوزه تخصصی مواد غذایی و کالاهای سوپرمارکتی، شوینده و بهداشتی، پلاستیک و یکبار مصرف، و چاپ و بسته بندی برگزار می گردد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، مؤسسه تسهیلگران تجارت فکر فردا در اطلاعیه ای از تولیدکنندگان و بازرگانان داخلی برای حضور در دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق دعوت کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان ایران و تجار عراق و بازاریابی صادراتی محصولات ایرانی و یافتن نماینده فروش در عراق ،” مؤسسه تسهیلگران تجارت فکرفردا ” با حمایت و نظارت ” اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق ” در نظر دارند ” دومین نشست تجاری B2B ایران و عراق ” را با اعزام یک هیأت تجاری از کشورمان به اربیل عراق در حوزه تخصصی مواد غذایی و کالاهای سوپرمارکتی، شوینده و بهداشتی، پلاستیک و یکبار مصرف، و چاپ و بسته بندی و با حضور حدود 50 شرکت‌ تولیدی و بازرگانی ایران و 100 تاجر تراز اول اقلیم کردستان عراق، در تاریخ 29 و 30 دی ماه 1400 در اربیل برگزار نمایند.

تاریخ مورد ‌نظر جهت اعزام هیأت تجاری سه‌شنبه 28 دی و تاریخ بازگشت جمعه 1 بهمن ماه 1400 می‌باشد.
لازم به ذکر است از طریق حضور میدانی و همکاری با تشکل‌های بخش خصوصی و دولتی عراق، تجار تراز اول اقلیم کردستان عراق شناسایی شده و با شناخت دقیق از حوزه فعالیت تجار مذکور، از ایشان جهت حضور در این فروم تجاری دعوت به‌عمل آمده است.
از این‌رو از کلیه تولیدکنندگان و بازرگانان حوزه های مذکور دعوت می‌شود در این فروم تجاری شرکت نموده و از این فرصت مغتنم جهت بازاریابی و توسعه بازار محصولات خود در بازار عراق بهره‌مند شوند.
در ادامه، فراخوان این نشست تجاری، لیست تجار عراقی حاضر در این نشست تجاری، برنامه و شرایط ثبت نام و حضور در این نشست تجاری اعلام می‌گردد.
آخرین مهلت ثبت‌نام، 18 دی‌ماه 1400 بوده و به دلیل لزوم هماهنگی و ارسال لیست به وزارت امور خارجه، شرکت‌ هواپیمایی و مرز زمینی، غیرقابل تمدید می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست تجار و ثبت نام کلیک کنید.
لینک ثبت نام