نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در مشهد

 مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد خبر داد: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف همزمان با هفتمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، جواهر، نقره و گوهرسنگ با هدف نمایش دستاوردهای صنعت فرش دستباف کشور در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها به نقل از ایسنا، علی جلوه در خصوص برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در مشهد اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف نمایش دستاوردهای صنعت فرش دستباف کشور در سالن‌های مفاخر نمایشگاه بین‌المللی مشهد و در مساحتی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع برگزار می‌شود.

وی درباره شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه عنوان کرد: در این دوره از نمایشگاه تعداد ۲۵ شرکت حضور خواهد داشت که از این تعداد سهم مشارکت‌کنندگان داخل استان ۱۵ شرکت است. همچنین ۱۰ شرکت‌ دیگر از استان‌های تهران، خراسان شمالی، قم و آذربایجان در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد ادامه داد: این شرکت‌کنندگان در زمینه‌های تولید فرش دستباف، محصولات و مواد اولیه تولید فرش و تابلو فرش فعالیت می‌کنند.

جلوه با اشاره به بازدیدکنندگان و برنامه‌های جانبی این نمایشگاه تصریح کرد: زمینه‌هایی برای حضور رئیس اتحادیه و انجمن‌های مرتبط با صنعت فرش دستباف استان و کشور نیز در این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف تخصصی بوده و بازدیدکننده عمومی نخواهد داشت، افزود: این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مبادی ورودی سالن‌ها و تب‌سنجی انجام برپا می‌شود. همچنین مسیر بازدیدکنندگان در تمام ساعات برگزاری نمایشگاه در حال ضدعفونی مداوم خواهد بود.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: این نمایشگاه ساعت ۱۸ پنجشنبه، ۹ دی ماه، افتتاح می‌شود. با توجه به تخصصی بودن این نمایشگاه متخصصان کشور می‌توانند از تاریخ ۹ لغایت ۱۳ دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ الی ۲۱ با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد از این نمایشگاه بازدید کنند.