EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

رضایت مشتریان، تلاش و دست‌آورد مهم «اوج‌رسان تبریز» است

شرکت آسانسور «اوج رسان تبریز» از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه‌های فروش، نصب، بازسازی و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی آغاز کرده است.

این شرکت در سال 86 موفق به اخذ مجوز طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنعت معدن و تجارت شد و به عضویت رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران در آمد. شرکت اوج‌رسان تبریز همچنین نمایندگی فروش پله برقی‌های شرکت Fuji HD و نمایندگی سیستم‌های هیدرولیک موریس ایتالیا را اخذ کرده است.

شرکت آسانسور اوج رسان تبریز با هدف افزایش و توسعۀ فعالیت‌های خود، اقدام به واگذاری نمایندگی در برخی از استان‌ها و شهرستان‌ها نموده؛ همچنین دامنۀ فعالیت این شرکت در خارج از مرزهای ایران  گسترش یافته و امروز در شهر سلیمانیۀ عراق پروژه هایی را در دست اجرا دارد. این شرکت در ادامه فعالیت‌های خود، با احساس نیاز جامعه در بازار قطعات، با اخذ نمایندگی از شرکت‌های تولیدی معتبر خارجی و داخلی، به واردات و فروش انواع قطعات آسانسور و پله برقی از جمله شستی‌های لمسی و تابلوهای فرمان اقدام کرده است.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها، قطعات و تجهیزات جانبی، صنایع و تجهیزات وابسته فرصتی فراهم آورد تا در گفت‌و‌گو با محمد ندائی، مدیرعامل برنامه‌ریز و خلاق شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز، بیشتر از موفقیت‌ها و دستاوردهای این شرکت بدانیم.

 شرکت اوج‌رسان تبریز چه محصولات و خدماتی تولید و عرضه می‌کند؟

محصولاتی همچون کفشک، فلکه، وزنه، سربکسل، درب تمام اتوماتیک، پایه موتور، انواع شستی‌های لمسی و پوش باتن، در این مجموعه تولید می‌شود. اخیراً نیز طراحی و ساخت انواع تابلوفرمان و موتورگیربکس را آغاز کرده‌ایم. علاوه بر این ارایه خدماتی همچون سرویس، نگهداری انواع آسانسور و پله برقی را نیز در خدماتمان داریم و پشتیبانی کلیه محصولات تولیدیمان را نیز بر عهده داریم.

شرکت شما چه جایگاهی در این صنعت دارد؟

تا کنون سعی کرده‌ایم که شرکت ما در جایگاه مطلوبی قرار بگیرد، اما باید بگویم که جایگاه اصلی شرکت را مشتریان که ولی نعمت هر شرکتی هستند، تعیین می‌کنند. به هر حال سعی ما در این راستا بر این بوده است که یکی از بهترین و مطرح‌ترین شرکت‌های این صنعت باشیم.

مهم‌ترین دستاورد شرکت شما تاکنون چه بوده است؟

مهم‌ترین دستاورد شرکت ما رضایتمندی مشتریان و در نهایت تحویل به موقع کارهای بسیار لوکس و استاندارد به مشتری است که باعث افتخار شرکت می‌باشد.

آیا صادرات هم دارید؟

متاسفانه تاکنون صادرات نداشته‌ایم، ولی تولیدات این شرکت توسط شرکت‌های همکار دیگر به کشورهای همجوار صادر می‌شود. در این زمینه برای آینده برنامه‌ریزی‌هایی خواهد شد، چرا که بر این باور هستیم که صادرات تضمین کننده بقای هر شرکتی است.

برای گسترش فعالیت‌های خود چه برنامه‌ و طرح‌های توسعه‌ای را در دست اقدام دارید؟

این شرکت برنامه‌های وسیعی برای تولید قطعات اصلی آسانسور و پله برقی دارد که محصولات‌مان مطابق با استانداردهای بین‌المللی در حد صادرات باشد تا بتوانیم به نوبه خود نقشی در بی‌نیاز کردن کشورمان از قطعات وارداتی داشته باشیم.

در خصوص مشتری مداری و خدمات پس از فروش شرکت توضیح دهید.

این شرکت از بدو تاسیس تا کنون در بخش خدمات سرویس، نگهداری و تأمین کالا متعهد و منظم می‌باشد و تا این لحظه در راستای نیازهای مشتری گام بر داشته است.

با چه موانع و مشکلاتی در مسیر تولید و توسعه شرکت رو به رو هستید؟

در رابطه با تولید مشکلات زیادی وجود دارد. ازجمله ثابت نبودن قیمت‌های مواد اولیه که یکی از دلایل نابودی مراکز تولیدی کشور می‌باشد و اینکه ارگان‌های دولتی ذیربط حمایتی از تولیدکنندگان نمی‌کنند ولی اساسی‌ترین مشکل همان عدم ثبات قیمت موادهای اولیه تولید می‌باشد.

نظرتان راجع به نحوه برگزاری نمایشگاه و سایت نمایشگاه بین‌المللی ایران چیست؟

شرکت ما نزدیک به 10سال است که در نمایشگاه‌های گوناگون داخلی شرکت می‌کند و توقع داریم که ارگان‌های ذیربط دولتی به تولیدکنندگان کمک کنند تا در نمایشگاه‌های بین‌المللی در دنیا شرکت نمایند. در رابطه با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نظر مساعدی داریم؛ چون نمایشگاه فضایی به وجود می‌آورد که بتوانیم محصولات جدید خود را از این طریق اطلاع‌رسانی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top