نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

«هیدرولیک بهفن» قبل و بعد از فروش در خدمت مشتری است

شرکت «هیدرولیک بهفن» در سال 1375 فعالیت خود را آغازکرده و به صورت حرفه‌ای در زمینه طراحی برای مدارهای هیدرولیکی، طراحی و ساخت پاورپک و جک هیدرولیک، طراحی وساخت بلوک زیرشیری برای ماشین‌آلات صنعتی و راهسازی در صنایع مختلف مانند : خودروسازی، فولاد، ماشین‌آلات صنایع فلزی، ریخته‌گری و غیره  تجارب مفیدی به دست آورده است.

تجربه، تخصص، صداقت، احترام به حقوق مشتری، مشاوره قبل از فروش و خدمات فنی بعد از فروش و پرسنل مجرب و کارآزموده این شرکت را به مجموعه‌ای نام آشنا و معتبر در صنعت هیدرولیک کشور تبدیل کرده است.

در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها، قطعات و تجهیزات جانبی، صنایع و تجهیزات وابسته، سراغ ابوالفضل معاشری، مدیرعامل توانمند و ساعی «هیدرولیک بهفن» رفتیم. وی دارای مدرک مهندسی مکانیک ساخت و تولید است. با ایشان در خصوص چند و چون فعالیت‌های شرکت به گفت‌و گو نشستیم که می‌خوانید.

تولیدات شرکت هیدرولیک بهفن چیست؟

محصولات ما جک‌های هیدرولیکی برای بالابر و آسانسور، پاورپک برای بالابرهای فروشگاهی و آسانسورهای هیدرولیکی و ساخت بلوک و سیستم‌های هیدرولیکی برای کاربری آسانسور هیدرولیک است.

جایگاه شما در بازار ایران کجاست؟

باتوجه به اینکه در سیستم‌های هیدرولیک آسانسوری فناوری جدیدی را انجام داده‌ایم و سیستم‌های هیدرولیک آسانسور و صنعتی را تلفیق کرده‌ایم، نسبتا در این زمینه پیشرو هستیم و جزو اولین شرکت‌هایی هستیم که پاورپک‌های تلفیقی با استفاده از شیرهای صنعتی حرفه‌ای و کارهای جدیدی را انجام داده‌ایم.

از مهم‌ترین دستاوردهای شرکت خودتان به چند مورد اشاره کنید.

مهم‌ترین دستاورد ما بر می‌گردد به پاورپک‌های جدیدی که در سیستم آسانسور طراحی کرده‌ایم که تلفیقی از شیرهای صنعتی، پمپ و الکتروموتورهای صنعتی و آسانسوری بوده که از لحاظ کارکرد و قیمت تمام شده مناسب، خیلی خوب جواب داده است.

آیا تا کنون صادرات داشته‌اید؟

تا به حال صادرات نداشته‌ایم.

چه برنامه‌هایی برای گسترش فعالیت‌های خودتان دارید؟

برای گسترش فعالیت، به دنبال فناوری سیستم‌های جدید برای جک‌ها و پاورپک‌ها جهت آسانسورهای هیدرولیک و همچنین شیرهای جدید و سیستم‌های جدید برای آنها هستیم.

به لحاظ خدمات پس از فروش و مشتری مداری چه کرده اید؟

چون یک شرکت فنی هستیم، هم خدمات قبل از فروش و هم خدمات بعد از فروش داریم. قبل از فروش به این معنی که نیازهای مشتری را کاملا بررسی می‌کنیم و چیزی که مورد نیاز وی است را پیشنهاد می‌دهیم. در مورد خدمات بعد از فروش اگر در سیستم اشکالی وجود داشته باشد، بعد از فروش در خدمت مشتری خواهیم بود و می‌توانیم آنها را راهنمایی کنیم و برای خدمات در محل متخصص بفرستیم.

چه موانع و مشکلاتی در مسیر تولید دارید؟

مشکلاتی در واردات برخی قطعات هیدرولیک وجود دارد که کم کم مرتفع می‌شود و مشکل خاصی درباره تولید نداریم. درباره تهیه مواد اولیه معضلاتی داریم که روز به روز بهتر می‌شود.

نظرتان راجع به برگزاری نمایشگاه چیست؟

از نحوه برگزاری نمایشگاه امسال راضی هستیم، چون مسئولان و دست اندرکاران نمایشگاه خیلی از نزدیک و مرتب با ما در تماس بودند و تبادل اطلاعات‌مان خوب بوده و جایگاه خوبی به ما داده‌اند و سایتشان هم مفید است.

زمینه‌های فعالیت در «هیدرولیک بهفن»

خدمات فنی و مهندسی هیدرولیک شامل:

  1. مشاوره، طراحی، اجرا و تعمیرات انواع پروژهای هیدرولیک مربوط به ماشین‌آلات صنعتی با مدارهای شامل :شیرهای اسپول‌دار، بلوکی لوله ای و مدارهای جدید روز از اروپا شامل شیرهای پروپرشنال کارتریجی Valve Proportional Cartridge و غیره که در نوع خود از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌باشند .
  2. طراحی و ساخت انواع جک هیدرولیک با استفاده از تجهیزات خارجی با برند Simrit  در تناژها و کورس‌های مختلف مطابق با استاندارد.
  3. طراحی و ساخت انواع بلوک زیر شیری Subplate مربوط به مدارهای هیدرولیک.
  4. طراحی و ساخت انواع یونیت هیدرولیک Power Pack
  5. تعمیرات و تغییرات ماشین‌های هیدرولیکی.
  6. اتوماسیون کردن هیدرولیکی سیستم‌های مکانیکی ماشین‌آلات.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top