نمایشگاه ها

اقتصاد و نمایشگاه : مهندس محمد کریمی، مدیر فروش شرکت آمال بر‌تر قشم

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها ، یکی از مجموعه شرکت‌های حاضر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی و کلین، شرکت آمال بر‌تر قشم است. از این مجموعه می‌توان به عنوان یکی از مجموعه‌های فعال در واردات و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی نام برد که در چند سال گذشته توانسته توجه فعالان این صنعت را به خود جلب کند. به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی و کلین با مهندس محمد کریمی، مدیریت فروش مجموعه و فعال عرصه محصولات آرایشی و بهداشتی کشور به گفت‌و‌گو نشستیم است. وی کار‌شناس ارشد بازاریابی بین المللی است و به عنوان نماینده این مجموعه در نمایشگاه حضور دارد.

لطفا برای شروع درباره محصولات آمال برتر قشم توضیح دهید.

از سه سال پیش شروع به کار کرده‌ایم و اولین برندی که در بازارهای داخلی ارائه کرده‌ایم، برند نا‌ها از کره جنوبی است. در ابتدا صرفا برس‌های مو وارد می‌کردیم، اما در حال حاضر وارد فاز واردات برس‌های آرایشی هم شده‌ایم. طبق برنامه‌هایی که در دست اجرا داریم، به‌زودی یک‌سری اسپری بدن از یک شرکت صاحب‌نام انگلیسی را هم در سبد کالایی خود خواهیم داشت.

استقبال از محصولات شما چه‌طور بود؟

با توجه به شرایط گردش نقدینگی در بازار و البته قیمت محصولات ما – که به دلیل کیفیت بالاتر قیمت بیشتری به نسبت محصولات مشابه دارد- در تلاش برای جلب توجه مصرف‌کنندگان در بازارهای فروش هستیم. البته خوشبختانه خریداران از کیفیت محصولات رضایت کامل داشته‌اند و این مهم در نظرسنجی‌های به عمل آمده توسط مجموعه کاملا مشهود است. این محصولات، برس‌های حرارتی هستند که با گارانتی بدون قید و شرط یک ساله یا به عبارتی وارانتی به خریداران گرامی ارائه می‌شود.

از برنامه‌ها یا محصولات تازه‌ای که به منظور ارائه در نمایشگاه تدارک دیده‌اید بگویید.

شرکت ما در راستای کسب رضایت مشتری و ایجاد فرصتی برای ارتباط مستقیم مشتریان با شرکت، تخفیف ۶ درصدی برای خریداران تدارک دیده بود که در روزهای نمایشگاه این تخفیف به ۱۰ درصد افزایش یافته و به تمامی اشخاصی که سفارش خود را در این مدت به ثبت برسانند، اهدا خواهد شد

نظرتان در ارتباط با شرایط برگزاری این دوره از نمایشگاه چیست؟

در ارتباط با برندهای حاضر در نمایشگاه می‌توانم بگویم که از کیفیت قابل توجهی برخوردار است و شرکت‌ها با تنوع محصولات، حضوری پرقدرت دارند. استقبال مخاطبان در همین روز اول هم قابل ذکر است و تا به این‌جا از این رویداد‌ رضایت کامل ‌داریم.

خواسته‌های‌تان از دولت و نهادهای مرتبط جهت حمایت از شرکت‌هایی مانند شما چیست؟

از آن‌جا که ما واردکننده هستیم، اولین و اصلی‌ترین مشکل‌مان شرایط ارز است که با وضعیت کنونی بسیار سخت شده است. طبیعتا چون محصولات ما در دسته اقلام مورد نیاز قرار نمی‌گیرد، دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت نمی‌کنیم و با این شرایط، محصولات با قیمتی بالا و البته دارای نوسان به دست مصرف‌کننده می‌رسد. به این ترتیب، با مشکلات بسیاری در زمینه فروش و بازاریابی مواجه می‌شویم. به همین دلیل، در بسیاری موارد متضرر می‌شویم و تنها خواسته ما از مسئولان، بررسی و تثبیت نرخ ارز و البته حمایت از واردکننده‌هایی مانند مجموعه ما است.