EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

شما تنها تصور کنید، «طرح پرداز پایا» آن را عینیت می بخشد

گفتگو با خانم گلرخ بحرالعلومی، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت «طرح‌پرداز پایا»

شرکت طرح پرداز پایا راهکارهایی جامع و منحصر به فرد برای دکوراسیون داخلی ارائه می‌دهد. این راهکارها براساس سال‌ها تجربه و تخصص نیروهای مجرب پایا طراحی می‌شود و به طور شایسته‌ای به اجرا در می‌آید.

شرکت طرح پرداز پایا با ۱۰ سال تجربه تخصصی موفق، چشم به آینده‌ای سازنده و درخشان در صنعت دکوراسیون داخلی دارد که با تجهیزات فنی به‌روز و با توان منابع انسانی خلاق و حرفه‌ای قابل دستیابی‌است. پایا، با کادری مجرب و کارآزموده توان اجرایی قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشته است.

کارخانه پایا با به روز ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی جهان تجهیز گردیده و این توان فنی فوق العاده باعث اجرای کم نظیر و موفق صفر تا صد بیش از 150 پروژه شده است.

خانم گلرخ بحرالعلومی، بنیانگذار و مدیرعامل خلاق و هوشمند شرکت «طرح پرداز پایا» درگفت و گو با کتاب سال نشریه «اقتصاد و نمایشگاه» از فعالیت‌ها و دستاوردهایش برایمان گفته است که می‌خوانید.

از فعالیت ها، موفقیت ها ودستاوردهایتان بگویید.

از مهرماه ۱۳۷۸ به صورت جدی و حرفه ای وارد صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی شدم و پس از ۸ سال تجربه‌اندوزی و کسب دانش حرفه‌ای، شرکت طرح پرداز پایا در مرداد ۱۳۸۶ متولد شد. هم اکنون طرح پرداز پایا، یکی از گروه های مطرح، قابل اعتماد، پیشرو و خلاق در زمینه های طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی در کشور است.

مجموعه ما صفر تا صد دکوراسیون داخلی را انجام می‌دهد. یعنی در مرحله نازک کاری ساختمان را تحویل می‌گیریم و از  طراحی، تولید و تجهیز کامل تا چیدمان گل و گیاه و نورپردازی و … را انجام داده و تحویل می دهیم.

کارنامه پایا با اجرای بیش از ۱۵۰ پروژه بزرگ داخلی و خارجی، نشانگر جایگاه ویژه این شرکت و مسیر صحیح پیموده شده آن است. پیوستن طرح پرداز پایا به جمع صادرکنندگان نمونه صنعت دکوراسیون داخلی در پنج سال اخیر، دروازه بازارهای بین‌المللی را پیش روی ما گشود و آوازه هنر و صنعتمان را به آن‌ سوی مرزها کشاند.

من و تمام همکاران سختکوش و دلسوز طرح پرداز پایا، کوله‌بارمان را با دانش، تخصص و خلاقیت پر کرده‌ایم و در پی ترسیم طرحی نو برای فردا هستیم. در این راه اعتماد روزافزون مشتریان ارجمند انگیزه‌ای مضاعف به ما می‌بخشد و بیش از پیش بر میزان تعهدات ما می‌افزاید.

به بیان دیگر پیوند میان ما و مشتریان‌مان، پیوندی ارزش‌آفرین است و طرح پرداز پایا خود را موظف می‌داند برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان، در طی فرآیند همکاری، سایه به سایه آن‌ها و برای تحقق آنچه تصور کرده‌اند، گام بردارد و این همراهی تا پشتیبانی مادام‌العمر محصولات پایا ادامه دارد.

این همراهی، بخشی از فرهنگ سازمانی پایا است که آن را تسری بخشیده‌ایم و بر مبنای آن گام‌های بعدی خود را هماهنگ می‌کنیم.

جایگاه شرکت طرح پرداز آریا کجاست؟

در صنعت ما هنوز گریدبندی انجام نشده است، ولی مجموعه ما در فهرست 20 برند برگزیده قرار می‌گیرد و اگر بی نظیر نباشیم، قطعا کم نظیر هستیم.

آیا خدمات خود را صادر هم می‌کنید؟

بیش از 7 سال متمادی است که در فهرست صادرکنندگان قرار گرفته‌ایم. تاکنون نیز به عراق و افغانستان خدمات خود را صادر کرده ایم.

برنامه‌تان برای توسعه و گسترش فعالیت‌تان چیست؟

کارخانه‌مان را با به روزترین ماشین‌آلات ایتالیایی تجهیز کرده ایم و در بدترین شرایط تولید را توسعه داده‌ایم و برنامه تولید اختصاصی برای اشخاص و برندها را در اقتصاد واحد تحقیق و توسعه‌مان پایه‌ریزی کرده‌ایم.

در زمینه مشتری مداری چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

ما از لحظه آشنایی تا روزی که مجموعه‌مان بر قرار است، ارتباط مان با مشتریان قطع نمی‌شود، حتی اگر مشتریان فقط ارباب رجوع  باشند و از ما خرید هم نکنند، دستاوردمان در این سال‌ها مشتریان خوبی هستند که با هیچ سرمایه ای قابل مقایسه نیستند.

همچنین بازدید دوره‌ای از کارهای اجرا شده‌مان داریم و کنترل کیفیت محصولات و گارانتی یک‌ساله واقعی که هر موردی را غیر از حوادث غیر مترقبه شامل می‌شود، مشتری شرکت را هرگز تنها نمی گذاریم.

در مسیر فعالیت‌تان با چه موانع و مشکلاتی رو به رو هستید؟

متاسفانه با تاکید تمام سران و دولتمردان بر حمایت از تولید، هیچ امکانات و حمایتی از تولید انجام نشده و با توجه به تحریم‌ها و مشکلات واردات بسیار، دچار مشکلات تامین مواد اولیه هستیم و مشکلات اقتصادی روز و نوسانات قیمت نیز برای چرخه تولید، تهدید محسوب می‌شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top