EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

«کارا طرح» تا رضایت کامل، همراه مشتریان است

فاروق اشراقی، مدیرعامل شرکت «کارا طرح»

شرکت «کارا طرح» با بیش از 4 دهه تجربه و خوشنامی در زمینه‌ ساخت و طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی، بهترین کیفیت و خدمات را برای مشتریان به ارمغان آورده است.

این شرکت با توجه به برنامه‌ریزی دقیق مدیران ارشد خود توانسته است با استفاده مناسب از نیروی کار ماهر و زبده، مناسب‌ترین قیمت‌ها و مطلوب‌ترین خدمات را در مقایسه با رقبای خود در بازار ارائه کند.

مدیریت با تجربه «کارا طرح» بر اساس حس مسئولیت‌پذیری و انجام خدمات به روز و بی‌عیب و نقص، در حین انجام کار، در کنار پرسنل جوان و با انگیزه سعی در اجرا و انجام پروژه‌ها به بهترین نحو ممکن در زمان مقرر را دارد.

آنچه که خدمات شرکت «کاراطرح» را از همکاران و رقبا متمایز می‌کند، پشتیبانی و حمایت از مشتری پس از انجام کار است، به طوری که پس از ارائه و تحویل کار نیز پروژه‌های اجرا شده، پی‌گیری می شود تا از کیفیت خدمات شرکت و رضایت مشتریان اطمینان حاصل شود.

کتاب سال نشریه «اقتصاد و نمایشگاه» با فاروق اشراقی، مدیرعامل توانمند و خوش ذوق شرکت «کاراطرح» گفت و گویی انجام داده است که می خوانید.

از فعالیت‌ها و جایگاه شرکت «کارا طرح» بگویید.

شرکت کارا طرح با سابقه‌ 40 ساله در زمینه‌ ساخت و طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌نماید و با توجه به 2 هزار مترمربع فضای کارگاهی و به همراه برنامه‌ریزی راهبردی زمانی و استفاده مناسب از نیروی کار ثابت و مدیریت منابع، سالیان متمادی است که جایگاه تثبیت شده ای را در ارائه‌ بهترین کیفیت ساخت و شایسته سالاری دارا است.

شرکت کارا طرح توانسته در طول سالیان متمادی با اندیشه به روز و نگرش حرفه‌ای با هدف برنامه‌ریزی‌های اقتصادی و فنی در صنعت نمایشگاهی از طریق ایجاد، معرفی و خدمات مناسب خود جایگاهی مناسب و آرمانی در صنعت نمایشگاهی کشور پیدا کند.

چه فعالیت‌هایی در سال 98 داشتید؟

سال 98، ضمن ساخت غرفه هایی به وسعت بیش از ۱۵۰۰۰ متر مربع که تحویل مشتریان داده شده، دکوراسیون داخلی بیش از ۷۰ واحد مسکونی را نیز انجام داده‌ایم.

برنامه هایتان در سال 99 چیست؟

پیش برد اهداف گذشته که در راس آنها تکریم مشتری می‌باشد و خدمت به مشتریان جدید و قدیم خود و همکاری بیشتر با انجمن غرفه‌سازان جهت رفع موانع موجود.

انتظارتان از انجمن و تشکل مربوط به صنعتتان چیست؟

امیدواریم با کمک انجمن غرفه‌سازان و همکاران بتوانیم بر موانع و مشکلات این صنعت از جمله فضای نامناسب غرفه‌ها و استفاده از متریال نامناسب و همچنین روابط نامناسب همکاران در بروز مشکلات و رفع آنها فائق آییم.

در واقع اگر انجمن غرفه‌سازان، اختیارات قانونی بیشتری داشته باشد، می‌تواند به راحتی موانع را رفع نماید.

نظرتان راجع به سایت نمایشگاه بین‌المللی چیست؟

سایت نمایشگاه، توانایی بهتر شدن را دارد، زیرا با بازسازی و بهسازی سالن‌ها می‌توان گام‌هایی رو به جلو در ارائه خدمات نمایشگاهی برداشت.

مزیت‌های خدمات «کارا طرح»

  • تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن

شرکت «کارا طرح» تمام سعی خود را به کار می‌گیرد تا پروژه در زمان مناسب تحویل داده شود.

  • دستگاه‌های مناسب و به روز

این شرکت با دارا بودن دستگاه‌های پیشرفته و ابزار کامل، آماده ارائه بهترین و به روزترین نوع خدمات می‌باشد.

  • پشتیبانی

مجموعه کارا طرح پس ارائه کار نیز پیگیر پروژه می‌باشد تا از نوع خدمات خود مطمئن شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top