نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان اجزای پست برق فشار قوی | سازندگان خطوط انتقال نیرو

در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان اجزای پست برق فشار قوی آورده شده است. این پست ها به عنوان مرکز تغذیه و کنترل در شبکه های برق استفاده می شوند و دارای اجزای خاصی هستند. از آنجایی که تمامی قدرت تولید شده در نیروگاه ها به صورت کامل مصرف نمی شود، بخشی از آن جهت مصرف کنندگان انتقال می یابد. این کار توسط شبکه های انتقال قدرت و پست های فشار قوی صورت می گیرد. از همین روست که تامین و اجرای سازندگان خطوط انتقال نیرو اهمیت بالایی دارد.  می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان اجزای پست فشار قوی

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی پیمابرق

پیمابرق، یکی از بهترین تولیدکنندگان اجزای پست برق فشار قوی است که به عنوان شرکت خدماتی احداث خطوط و پست ها از سال 1370 فعالیت دارد. این شرکت در راستای طراحی، تامین تجهیزات مربوط به این بخش از صنعت توزیع برق، خدمات ارزشمندی را به بخش های خصوصی و دولتی ارائه کرده است. این شرکت توانسته است تا کنون در حوزه های مختلف برق منطقه ای و توزیع، 150 پروژه را راه اندازی کند و به کشورهایی همچون ترکمنستان، عراق و افغانستان نیز خدمات خود را ارائه کند.

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی پیمابرق

توسعه پست هاي فشار قوي پارسيان

گروه پارسیان، از سازندگان خطوط انتقال نیرو است که در زمینه طراحی و تجهیزات پروژه های برق رسانی صنعتی به بسیاری از صنایع خدمت رسانی می کند. این شرکت در حوزه انتقال نیرو، خدمات فنی مهندسی را ارائه می کند و کلیدخانه های فشار قوی را جهت ارائه در پروژه های داخلی و خارجی تولید می کند. در حال حاضر نیز پروژه هایی را در کشورهای سوریه، امارات، افغانستان، نیجریه و بنگلادش در دست دارد.

توسعه پست هاي فشار قوي پارسيان

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی اسسکو

شرکت اسسکو (SSCO) یکی از بهترین تولیدکنندگان اجزای پست برق فشار قوی است که طراحی و تولید مربوط به زیرساخت های تاسیسات برق را به صورت تخصصی در دست دارد. این شرکت که پروژه های مختلفی را در مناطق مختلف در دست دارد، طراحی و ساخت زیرساخت های انتقال و توزیع سربار را در دست داشته و خدمات ساخت و ساز پست ها و سوئیچ ها را در برنامه تولید خود دارد. بخش مهندسی و فنی این شرکت نیز از پرسنل مجرب و ماهر شکل گرفته است تا خدمات استانداردشده همراه با ایمنی بالا ارائه گردد.

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی اسسکو

سازنده خطوط انتقال نیرو اترک انرژی گستر

شرکت اترک انرژی، از سازندگان خطوط انتقال نیرو است که فعالیت خود را از سال 1372 شرکت کرده و از تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته است تا بتواند در صنعت انتقال برق خدمت رسانی کند. به ویژه از فناوری آمریکای شمالی در خصوص کنترل کیفیت برق، اتوماسیون مشکلات برق و تاسیسات صنایع سنگین و حفاظت و کنترل آنها بهره برده است. تجربه 27 ساله این شرکت در صنعت برق باعث شده است تا بتواند درطراحی و ساخت پست های انتقالدر صنایع سنگین مانند نفت و گاز و نیروگاه ها خوش بدرخشد.

سازنده خطوط انتقال نیرو اترک انرژی گستر

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی فولمن

شرکت فولمن یکی از بهترین تولیدکنندگان اجزای پست برق فشار قوی است که فعالیت خود را از سال 1354 شروع کرده و در سال 1358 به روزرسانی های لازم را انجام داده است. این شرکت در ابتدا تولید و عرضه تابلوهای 20کیلو ولت کشویی را در دست داشته و در ادامه اقدام به تامین و نصب تجهیزات پست های 63 کیلو ولت  کرده است. همچنین تابلوهای کنترل و حفاظتی را نیز طراحی و تولید می کند.

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی فولمن

سازنده خطوط انتقال نیرو آرین کلید پارس

شرکت تولیدی آرین کلید پارس، از سازندگان خطوط انتقال نیرو است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته ای در این حوزه بهره برده است. این شرکت با تکیه بر پرسنل مجرب و متخصص خود، اقدام به تولید کلیدهای فشار متوسط برق نموده و ساخت انواع تابلوهای فشار متوسط و ضعیف را در دست گرفته است. این شرکت در صنایع نفت و گاز و شرکت های توزع برق پروژه های بزرگی را اجرا کرده و در راستای کسب اعتبار بیشتر، خدمات پس از فروش را نیز به شرکت ها ارائه کرده است.

سازنده خطوط انتقال نیرو آرین کلید پارس

شرکت پارس نیرو تابلو

پارس نیرو تابلو، یکی از بهترین تولیدکنندگان اجزای پست برق فشار قوی است و به عنوان تولید کننده تابلوهای فشار متوسط و ضعیف شناخته می‌ شود. این شرکت که دارای سابقه 12 ساله در این حوزه است، طراحی و تولید انواع تابلو و تجهیزات الکتریکی فشار متوسط و ضعیف را در دست داشته و خدمات خود را به صنایع مختلفی مانند صنایع خودروسازی، صنایع مترو، صنایع گاز، صنایع نظامی و سیمان ارائه کرده است.

شرکت پارس نیرو تابلو

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی شایان تکین

شرکت مهندسی شایان تکین، از سازندگان خطوط انتقال نیرو است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و خدمات توسعه و نوسازی صنعت برق را در دستور کار خود داشته است. این شرکت با بهره مندی از دانش فنی روز و امکانات اجرایی بالا،  ظرفیت طراحی و مهندسی خود را در این بخش از صنعت افزایش داده است تا بتواند متناسب با توانمندی خود در رشته های صنعت برق، بهترین خدمات را ارائه کندی. این شرکت در راستا تأمین نیازهای کارفرمایان در صنعت برق همواره بالاترین کیفیت و کمترین قيمت را در نظر گرفته است.

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی شایان تکین

سازنده خطوط انتقال نیرو برق و صنعت امین

شرکت برق و صنعت امین، یکی از بهترین تولیدکنندگان اجزای پست برق فشار قوی است که به دلیل تجربه بالا و دانش به روز شده توانسته است به برندی نام آشنا در صنعت انتقال برق تبدیل شود. این شرکت اقدام به طراحی و تولید ست های نیروگاهی یا بالابرند ولتاژ کند. همچنین انواع پست های انتقال، پست های توزیع، پست های فشار ضعیف، پست های كلیدی یا كوپلاژ را در برنامه تولید خود داشته باشد.

سازنده خطوط انتقال نیرو برق و صنعت امین

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی نوين انتقال ايرانيان

شرکت نوين انتقال ايرانيان که با نام تجاری مهنا فعالیت دارد از سازندگان خطوط انتقال نیرو است که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و انواع يراق آلات پسته ای برق خطوط انتقال را تولید میکند. این شرکت در برنامه توسعه خود، طراحی، توليد و کنترل کيفیت انواع يراق آلات مربوط به پست های فوق توزيع را انجام می دهد. این شرکت در راستای ایمنی بیشتر، بخش آزمایشگاهی پیشرفته ای را در اختیار دارد که انواع کلمپ، کانکتور و یراق آلات را در بالاتری سطح کیفی و ایمنی به بازار عرضه می کند.

تولیدکننده اجزای پست فشار قوی نوين انتقال ايرانيان