نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری

هنگامی که قرار است دیوارهای جدا کننده در فضای اداری و دکوراسیون داخلی خود ایجاد کنیم، بهترین گزینه می تواند طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری باشد که در عین حال که حریم خصوصی را فراهم می کند، فضا را کوچک و دلگیر نخواهد کرد. در بهترین طراحی دکوراسیون داخلی ، نکات مهمی در گردش هوا و نورپردازی دیده می شود که لازم است هنگام تولید پارتیشن اداری و پارتیشن دکوراسیون به کار گرفته شود. در این جا لیستی از بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری آورده شده است.

برترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری

طرح پرداز پایا

شرکت طرح پرداز پایا، از دیگر شرکت های فعال در طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری و دکوراسیون داخلی می باشد که فعالیت خود را از سال 1386 شروع نموده و محصولات دکوراسیون داخلی خود را به کشورهای همسایه و منطقه عرضه داشته است. این شرکت به عنوان بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری در بازارهای داخلی و بین المللی شناخته می شود. ایده های خلاقانه را از بخش فروش و طراحی این شرکت بخواهید.

سرو پارس

شرکت سرو پارس، از دیگر شرکت های فعال در غرفه سازی، دکوراسیون و پارتیشن داخلی است که بهترین طراحی دکوراسیون داخلی را در مقایسه با دیگر شرکت های رقیب به بازار ارائه کرده و قیمت های مقرون به صرفه ای را برای آن منظور کرده است. این شرکت طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری و دکوراسیون داخلی را جهت منازل، فروشگاه ها و دفاتر اداری ارائه کرده و در ساخت مبلمان اداری، نامی آشنا محسوب می شود.

سهلان نما

شرکت سهلان نما نیز از شرکت های فعال در مبلمان اداری، تولید پارتیشن اداری و پارتیشن دکوراسیون است که دارای تنوع محصولات بالایی بوده و با استفاده از خلاقیت و نوآوری های بی نظیر در بهترین طراحی دکوراسیون داخلی ، توانسته است سطح بالایی از رضایت مندی مشتریان را کسب نموده و با ارائه انواع پارتیشن فریم لس، پارتیشن دو جداره اداری کلیپ و دیگر سازه های طراحی شده، در لیست بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری قرار دارد. می توانید مشاوره های لازم را از بخش فروش دریافت کنید.

غرفه سازی رایمون

شرکت رایمون، در طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری از سال 1389 فعالیت داشته و توانسته است با ارائه با بهترین طراحی دکوراسیون داخلی به مشتریان خود، در پروژه های بزرگی شرکت داشته باشد. این شرکت که در لیست بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری قرار دارد، عضمن انجمن صنفی غرفه سازان نمایشگاهی بوده و نقش مهمی در زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی ایفا می کند. تجربه و تخصص به کار رفته در تولیدات این شرکت، آن را به یک برند نام آشنا در این صنعت، تبدیل کرده است.

شرکت غرفه سازی رایمون

اشل سازان

اشل سازان، از بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری در این لیست است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و توانسته است طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری را در پروژه های بزرگی به اجرا درآورد. این شرکت که دارای رتبه بندی گریدA  می باشد، بهترین طراحی دکوراسیون داخلی را در برنامه داشته و همواره بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نموده است.

سهلان نماد

سهلان نماد نیز از شرکت های فعال در تولید پارتیشن اداری و پارتیشن دکوراسیون است که فعالیت های خود را از سال 1371 شروع نموده و در طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری موفقیت های بسیاری را کسب نموده است. این شرکت اکنون با تجربه ای طولانی و تجهیزاتی پیشرفته، در لیست شرکت های برتر و بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری است که پروژه های بزرگی را به اجرا درآورده است.

سهل سازان

شرکت سهل سازان، به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید بهترین طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت داشته و با سابقه ای طولانی در این خصوص، نقش مهمی در ایجاد فضاهای نمایشگاهی، اداری و تجاری داشته و در طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری به نامی آشنا تبدیل شده است. این شرکت با بهره مندی از نیرویی متخصص و با تجربه و تجهیزاتی پیشرفته، تولید پارتیشن اداری و پارتیشن دکوراسیون را در برنامه داشته و با قیمت هایی مناسب عرضه می دارد.

شرکت غرفه سازی سهل سازان

کارا طرح بدیع

شرکت کارا طرح بدیع، از دیگر شرکت های فعال در صنایع دکوراسیون داخلی و پارتیشن است که با سابقه ای طولانی و بیش از 35 سال، در لیست شرکت های برتر تولید پارتیشن اداری و پارتیشن دکوراسیون قرار دارد. این شرکت مشتریان نام آشنایی را در پروژه های اجرایی خود در دکوراسیون داخلی و پارتیشن های اداری داشته و به دلیل کیفیت بالای محصولات و دوام مناسب، در لیست بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری قرار دارد. می توانید راهنمایی های لازم را از بخش فروش، دریافت کنید.

طراحان سیستم پایدار

طراحان سیستم پایدار که به عنوان یکی از شرکت های قدیمی در حوزه طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری و دکوراسیون داخلی است، فعالیت های خود را در فضای تولیدی با ظرفیت بالایی شروع نموده و از سال 1368 تا کنون، در غرفه سازی، تولید پارتیشن و ارائه بهترین طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت داشته است. از همین روست که به عنوان بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری شناخته می شود.

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی پایدار

سپنج سازه آسا

شرکت سپنج سازه آسا، از شرکت های فعال در طراحی و تولید انواع پارتیشن اداری و دکوراسیون داخلی است که از فضای تولید بالایی بهره برده و با چندین سال سابقه در تولید پارتیشن اداری و پارتیشن دکوراسیون ، در پروژه های بزرگ دولتی و خصوصی، مشارکت داشته است. بهره مندی از پرسنلی آموزش دیده و تجهیزاتی مدرن و اروپایی، باعث شده است که تولیدات این شرکت در سطح منطقه شناخته شده باشد و بتواند بازار داخلی و خارجی را تحت پوشش قرار دهد. این شرکت نیز از جمله بهترین تولید کنندگان دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری به شمار می آید که مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی سپنج