نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان سنگ نما

پوشش های نمای دیوار سنگی که برای نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌شوند، معمولاً از پانل‌های سنگی با ضخامت‌های 5 تا 10 سانتی متر تشکیل می‌شوند. اکثر پانل ها در انواع سنگ نمای ساختمان از گرانیت ساخته می شوند، در حالی که سنگ مرمر، سنگ آهک، تراورتن و یا سنگ های مصنوعی نیز به میزان کمتری استفاده گردند ابعاد کلی پانل می تواند برای ساختمان های مختلف به طور قابل توجهی متفاوت باشد که بسته به استحکام سنگ مورد استفاده و تاثیر معماری مورد نظر انتخاب می شود. با این حال، حداکثر ابعاد پانل معمولاً تقریباً 30 الی 50 سانتی متر است که نرخ سنگ نمای ساختمان متفاوتی را ایجاد می کند.

گرانیت رایج ترین نوع سنگ مورد استفاده در سیستم های دیوار سنگی نازک است. طبقه بندی تجاری گرانیت معمولاً به سنگی اطلاق می شود که شامل هر نوع سنگ آذرین دانه ای مشهود است که عمدتاً از کانی های فلدسپات و کوارتز تشکیل شده است. شما می توانید ارزان ترین سنگ نمای ساختمان را در کیفیتی مناسب، از برترین تولید کنندگان سنگ نمای ساختمان تهیه کنید.

برترین تولید کنندگان سنگ نمای ساختمان

صنایع سنگ ایران مهر

صنایع سنگ ایران مهر فعالیت خود را در تولید انواع سنگ نمای ساختمان از ابتدای سال 1352 آغاز نموده و سنگ های متفاوتی را در مجموعه کارخانه مجهز خود به بازار عرضه کرده است. این شرکت، سنگ های صادراتی سفید تراورتن را با استفاده از به روز ترین فناوری های دنیا و بهره مندی از پرسنلی متخصص و آزموده ، به بازارهای منطقه و سطح جهانی عرضه کرده است که در مقایسه با دیگر مارکهای موجود در بازار، دارای نرخ سنگ نمای ساختمان مناسبی است.

آوانداد

شرکت آوانداد ،  از جمله تامین کنندگان و مجریان انواع سنگ نمای ساختمان ، صفحات اکریلیک و کوارتز است که از سال 1382 مشغول به فعالیت بوده و مطابق با استانداردهای جهانی آن ها را اجرا نموده است. این شرکت با بهره مندی  از وسعت کارخانه مناسب و ماشین آلات پیشرفته، موفق شده است تا ضمن ارائه سنگ هایی با کیفیت مناسب، نرخ سنگ نمای ساختمان مناسبی را نیز به خود اختصاص دهد. اکنون می توانید ارزان ترین سنگ نمای ساختمان را نیز از این کارخانه درخواست کنید.

این کارخانه مدرن، با تکیه بر توانایی خود، توانسته است پروژه های بزرگ و گسترده ای را اجرا نماید که  همواره در راستای، تامین و فراهم کردن مصالحی با کیفیت ، همراه با تنوع و ماندگاری بالا بوده است و بازارهای داخلی را به خوبی پوشش داده است.

نانو پودر توس (دانش بنیان)

نانو پودر توس شرکت دانش بنیانی است که در صنعت ساختمان توانسته است به یکی از شرکتهای پیشرو تبدیل شود که تولیداتی دانش محور و با کیفیت بالا را جهت صنایع مختلف طراحی و تولید نموده و برنامه صادرات آن ها را همراه با گواهینامه های لازم در روند کاری خود داشته است. این مجموعه دارای متخصصینی خبره در فناوری های بایو و نانو بوده است که محصولات شرکت را در طیف گسترده ای به بازارهای داخلی و خارجی ارائه کرده و با توجه به ظرفیت بالای تولید خود، توانسته است از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، نیز گواهی نامه فنی را دریافت نموده و اکنون یکی از شرکتهای برتر در حوزه ساختمان و فناوری های انواع سنگ نمای ساختمان می باشد.

صلصال سنگ صفاهان

یکی دیگر از شرکت های معتبر که در تولید انواع سنگ نمای ساختمان فعالیت گسترده ای در سراسر ایران و منطقه داشته است، شرکت صلصال سنگ صفاهان است که سنگ های ساختمانی نظیر مرمر، مرمریت و سنگ تزئینی را با نرخ سنگ نمای ساختمان قابل رقابت به بازار ارائه کرده است. این شرکت قادر است سنگ های نمای ساختمان را با بهترین کیفیت عرضه داشته و ارزان ترین سنگ نمای ساختمان با دوام مناسب را به مشتریان خود ارائه کند. برای سفارش سنگ نمای سازه خود می توانید با بخش فروش در ارتباط باشید.

رنگین پروفیل کویر

شرکت رنگین پروفیل کویر فعالیت خود را در حوزه صنعت ساختمان در بخش های مختلف از سال 1374 شروع کرده است. این شرکت با بهره مندی از بخش های تولیدی با ظرفیت بالا و واحدهای تحقیق و توسعه توانسته است به یکی از شناخته شده ترین شرکت های فعال در صنعت ساختمان تبدیل شود. به گونه ای که اکنون، موفق به گسترش بازار خود و پاسخ به نیازهای مشتریان خود در پروژه های مختلف از جمله انواع سنگ نمای ساختمان گردیده است.

معدن جویان سنگاب

از دیگر شرکت های موفق و مطرحی که توانسته است در صنعت نمای ساختمان به خوبی فعالیت نماید شرکت معدن جویان سنگاب است که در منطقه آزاد ماکو ، تاسیس شده است. این شرکت یکی از تولید کنندگان برتر انواع سنگ نمای ساختمان بوده و نرخ سنگ نمای ساختمان را در شرایطی ایده آل و مقرون به صرفه در بازارهای جهانی و داخلی ارائه می نماید.

سنگ استوار

از دیگر شرکت های فعال در تولید سنگ ساختمانی ، شرکت سنگ استوار است که انواع سنگ مرمریت هرسین ، سنگ مرمریت قرمز خوی ،  سنگ مرمریت کرم خوی ، سنگ پله و سنگ کف ساختمان را با عنوان ارزان ترین سنگ نمای ساختمان به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد.

سنگبری هفت سنگ

سنگبری هفت سنگ نیز از دیگر تولید کنندگان انواع سنگ نمای ساختمان می باشد که سنگ مرمریت کرم دهبید، سنگ مرمریت کرم شایان دهبید ، سنگ مرمریت کرم زارع و سنگ مرمریت مشکی اسپایدر را در برنامه تولید خود داشته و با بهره مندی از دستگاه های پیشرفته سنگبری توانسته است، محصولاتی با کیفیت صادراتی را با نرخ سنگ نمای ساختمان رقابتی عرضه کند.

آرمان سنگ سبلان

از دیگر شرکت های موفق و نام آشنا که در تولید انواع سنگ نمای ساختمان فعالیت دارد، شرکت آرمان سنگ سبلان است که تولید سنگ های تزئینی، احجام سنگی و دکوراتیو را در برنامه خود داشته و موفق به ارائه عنوان ارزان ترین سنگ نمای ساختمان شده است.

عقیق سنگ آبیدر

شرکت عقیق سنگ آبیدر نیز سنگ های مصنوعی دکوراتیو، انواع  سنگ نمای ساختمان و سنگ آنتیک طبیعی را در لیست تولید خود داشته و با ارائه نرخ سنگ نمای ساختمان رقابتی، اعتبار بالایی را در این صنعت از آن خود کرده است.