نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان رب گوجه فرنگی

کارخانه رب گوجه فرنگی در ظرفیت های بالا در یک بار تولید انبوه، مطابق با فرآیند تکنولوژیکی تجهیزات پردازش رب گوجه فرنگی  که شامل تمیز کردن، چیدن، خشک کردن هوا، پیش گرم کردن، خرد کردن، خمیر کردن، تغلیظ، پر کردن، تولید می شود، در خط تولید رب گوجه فرنگی در بهترین کارخانه های ایران، انجام می شود. تولید رب گوجه فرنگی صادراتی ، در یک محیط استریل انجام می شود که دیگ آسپتیک را با رب گوجه فرنگی پر می کنند. دوام و ماندگاری این رب گوجه فرنگی 28-30% بدون هیچ گونه افزودنی رب گوجه فرنگی 100% اصیل می باشد که به مدت 1-2 سال در دمای اتاق قابل نگهداری می باشد. بعد از اینکه گوجه فرنگی های تازه توسط دستگاه حباب شویی تمیز شد، گوجه فرنگی تمیز به دست می آید و سپس باید از بین گوجه فرنگی های مرغوب، گوجه فرنگی نارس بستر بذر و سبز را انتخاب کنیم تا سس گوجه فرنگی مرغوب به دست آید که توسط بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی به بازار عرضه می گردد. بعد از اینکه گوجه فرنگی تازه تمیز و باکیفیت با استفاده از دستگاه گوجه خردکن به ذرات 5-3 میلی متری خرد می شد، آن را در یک همزن دو مرحله ای انتقال می دهند تا رب گوجه فرنگی 0.4-0.6 میلی متری به دست آید. برای بهبود عملکرد، قبل از زدن از تیپ لوله ای استفاده کنید پیش گرم کن تفاله گوجه فرنگی را به مدت 15 دقیقه تا دمای 60 درجه سانتی گراد گرم می کند. بازده تفاله گوجه فرنگی دستگاه همزن دو مرحله ای حدود 90 درصد است. پس از هم زدن، تفاله و دانه های گوجه فرنگی از تفاله گوجه فرنگی جدا می شوند و رب گوجه فرنگی حاصله در بسته بندی های متفاوتی عرضه می شود که قیمت بهترین رب گوجه فرنگی  را نیز تعیین می نماید.

برترین تولید کنندگان رب گوجه فرنگی

صنایع غذایی سحر

صنایع غذایی سحر ، بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی در ایران است که با قدمتی طولانی و با تجهیزاتی مدرن، توانسته است در کارخانه مجهز خود، تولید رب گوجه فرنگی صادراتی را در برنامه تولید انبوه قرار داده و رب گوجه فرنگی در کیفیت ممتاز را به بازار عرضه نموده است که قادر است قیمت بهترین رب گوجه فرنگی را در شرایطی رقابتی نگاه دارد. خط تولید رب گوجه فرنگی در کارخانه این شرکت، مجهز به ماشین آلات به روز شده می باشد.

خوشاب

شرکت خوشاب یکی دیگر از بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی است که محصولات خود را در بسته بندی های متفاوت و در بهترین کیفیت به بازارهای جهانی صادر می نماید. این شرکت که به دانش روز دنیا و تجهیزاتی پیشرفته تکیه دارد، اکنون تولید رب گوجه فرنگی صادراتی را در ظرفیتی بالا به انجام رسانیده و با استفاده از خط تولید رب گوجه فرنگی پیشرفته خود، توانسته است قیمت بهترین رب گوجه فرنگی را به بازار اعلام نماید.

صنایع غذایی آماده پز(بهانه)

صنایع غذایی آماده پز با نام برند بهانه ، با راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی خود در سطح پیشرفته و متناسب با نیازهای بازار عرضه و تقاضا، به یکی از بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی تبدیل شده است که همواره کیفیت را در اولویت خود قرار داده است و تولید رب گوجه فرنگی صادراتی را با قیمت بهترین رب گوجه فرنگی مناسبی همراه کرده است.

هما سبز گلستان (منحصر)

شرکت هما سبز گلستان که با برند منحصر شناخته می شود، از جمله شرکت های فعال در تولید رب گوجه فرنگی صادراتی است که از خط تولید رب گوجه فرنگی مجهز و استانداری بهره می برد و قادر است در ظرفیت های بالا، تولید رب گوجه فرنگی را به انجام برساند و بدین ترتیب، قیمت بهترین رب گوجه فرنگی را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند.

کیمیا عسل سپاهان

شرکت کیمیا عسل سپاهان از دیگر شرکت های موفق و بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی است که در ظرفیتی بالا، اقدام به تولید رب گوجه فرنگی در بسته بندی های مختلف نموده است تا تولید رب گوجه فرنگی صادراتی را به کشورهای خاورمیانه و همسایه ایران داشته باشد. این شرکت، با بهره مندی از خط تولید رب گوجه فرنگی پیشرفته در کارخانه خود، همواره قیمت بهترین رب گوجه فرنگی را در شرایطی ایده آل نگاه داشته و از دیگر رقبا متمایز گردیده است.

آذوقه شیراز (حسنی)

شرکت آذوقه شیراز با برند حسنی در زمینه تولید رب گوجه فرنگی صادراتی شناخته می شود. این شرکت با استفاده از تجربه ای طولانی و ماشین آلات مجهز و خط تولید رب گوجه فرنگی خود، امروزه یکی از معتبرترین شرکت های فعال در تولید رب گوجه فرنگی است و بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی در ایران و منطقه محسوب می شود.

به یک شیراز

کارخانه تولید محصولات غذایی به یک شیراز ، خط تولید رب گوجه فرنگی خود را در کارخانه خود در فارس راه اندازی نمود و با بهره مندی از اصول بهداشتی و پرسنلی متخصص، تولید رب گوجه فرنگی صادراتی را در برنامه خود قرار داده است. این شرکت کیفیت بسیار بالای محصولات را در اولویت تولید خود داشته و اکنون از بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی در سطح خاورمیانه شناخته می شود.

روژین تاک

مجتمع کشت و صنعت روژین تاک نیز از بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی است که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون در ظرفیتی بالا، تولید رب گوجه فرنگی صادراتی را در دستور خط تولید رب گوجه فرنگی خود دارد. استفاده از ماشین آلات مجهز، مواد اولیه ممتاز و خوش طعم و فرآیندی کارآمد در تولید، باعث شده است که این شرکت بتواند قیمت بهترین رب گوجه فرنگی را در شرایطی رقابتی قرار دهد.

صنایع کامبیز

شرکت صنایع غذایی کامبیز نیز از بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی است که با تکیه بر کارخانه مجهز و خط تولید رب گوجه فرنگی پیشرفته، امروزه به برندی معتبر در سطح جهانی تبدیل شده و توانسته است تولید رب گوجه فرنگی صادراتی را در ظرفیتی بالا در برنامه تولیدات خود داشته باشد.

صنایع غذایی بیژن

صنایع غذایی بیژن نیز از دیگر تولید کنندگان موفق در تولید رب گوجه فرنگی صادراتی است که با استفاده از خط تولید رب گوجه فرنگی به روز شده خود، در لیست بهترین تولید کننده رب گوجه فرنگی قرار گرفته و قیمت بهترین رب گوجه فرنگی را به شکلی رقابتی عرضه نماید.