نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان فیلتر هوا | بهترین شرکت های فیلترساز

یکی از مواردی که می بایست همواره در صنایع مختلف در راستای حفظ محیط زیست به آن توجه نمود، تهیه محصولات استاندارد شده و با کیفیت از بهترین تولید کنندگان فیلتر هوا می باشد. امروزه بهترین شرکت های فیلترساز، با استفاده از متریال های درجه یک و مرغوب، اقدام به ساخت انواع فیلترهای تصفیه هوا می نمایند که قابل رقابت با برندهای خارجی است. دراینجا برخی از برترین برندها آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه تاسیسات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان فیلتر هوا

تولید کننده فیلتر هوا پاكزي

شرکت پاکزی، یکی از بهترین تولیدکنندگان فیلتر هوا است که فعالیت خود را از سال 1354 شروع کرده و در خصوص تولید انواع فیلترهای غبارگیر و صنعتی در راستای تهویه هوا فعالیت داشته است. این شرکت که ساخت و اجرای انواع سیستم های تهویه و فیلتراسیون را در برنامه تولیدی خود دارد، از تجهیزات پیشرفته بهره برده و محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی تولید نموده است که در فضای تولیدی چهار هزار متر مربعی آنها را آماده عرضه می کند.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان فیلتر هوا | بهترین شرکت های فیلترساز

شرکت فیلترساز سبز

شرکت مهندسی ماشین سازی دز که با نام تجاری فیلترسازان سبز فعالیت دارد، یکی از بهترین شرکت های فیلترساز است که دستگاه های تولید فیلتر هوا و کاغذ چین آن را طراحی و تولید می نماید. این شرکت دارای تجهیزات پیشرفته در این خصوص است، به دیگر شرکت های تولید کننده مشاوره داده و در خصوص راه اندازی خط تولید این محصولات، نهایت همکاری را دارد. تجربه و تخصص این شرکت باعث شده است که یکی از برندهای نام آشنا در این حوزه باشد.

شرکت فیلترساز سبز

تولید کننده فیلتر هوا اس جی اس فیلتر

شرکت ماشين سازی اس جی اس فیلتر، یکی از بهترین تولیدکنندگان فیلتر هوا است که با سابقه ای ده ساله، در خصوص تولید انواع فیلترهای هوا و تجهیزات ساخت آنها فعالیت داشته و از بهترین مواد اولیه بهره برده است تا بتوانید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، رقابت خوبی را در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد. این شرکت به دلیل کیفیت بالای محصولات، از سوی بسیاری از صنایع شناخته شده و همکاری های لازم را با آنان داشته است.

تولید کننده فیلتر هوا اس جی اس فیلتر

شرکت فیلترساز نوین فیلتر سپاهان

ماشين سازي نوين فيلتر سپاهان، یکی از بهترین شرکت های فیلترساز است که دارای خطوط تولید فیلتر هوا، تزریق فوم، دستگاه چین کن کاغذ و قالب های لازم در این خصوص است که با استفاده از تجهیزات و مواد اولیه درجه یک آماده و عرضه می شود. این شرکت که از سال 1388 فعالیت خود را شروع کرده است، با تکیه بر تجارب مهندسین خود و استفاده از دانش فنی روز دنیا، همواره بر کیفیت محصولات خود تاکید داشته و به موفقیت های زیادی دست یافته است.

شرکت فیلترساز نوین فیلتر سپاهان

فیلتر قهرمانی

شرکت فیلتر قهرمانی، یکی از بهترین تولیدکنندگان فیلتر هوا است که عرضه کننده کاغذ چین هایی با کیفیت درجه یک بوده و با سابقه ده ساله در این حوزه، به یکی از برندهای مطرح تبدیل شده است. این شرکت که انواع فیلتر هوا را تولید می کند، استانداردهای لازم را در تهیه کاغذ مناسب و قالب بندی آن در نظر داشته و محصولاتی رقابتی را به بازار عرضه می کند.

فیلتر قهرمانی

تولید کننده فیلتر هوا فیلتیران صنعت

گروه فیلتیران صنعت، یکی از بهترین شرکت های فیلترساز است که با سابقه ای 15 ساله در این حوزه و بهره مندی از دانش روز دنیا و تکنولوژی های جدید، توانسته است محصولاتی مطابق با استانداردهای ملی تولید کرده و گواهی نامه های لازم را در این حوزه دریافت کند. این شرکت که دارای بخش تحقیق و توسعه است، همواره بر ارتقاء کیفیت تولیدات خود تمرکز داشته و توانسته است به یکی از برندهای مطرح در این حوزه تبدیل شود.

تولید کننده فیلتر هوا فیلتیران صنعت

شرکت فیلترساز صنعت سبز

شرکت صنعت سبز، یکی از بهترین تولیدکنندگان فیلتر هوا است که دارای ماشین آلات مجهزی برای ساخت انواع فیلتر می باشد که همراه با تولید کاغذ فیلتر و دستگاه کاغذ چین اتوماتیک جهت طراحی و ساخت انواع فیلترهای با کیفیت بالا و درجه یک، مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت با تکیه بر دانش فنی پرسنل خود و تجهیزات مدرن، فیلترهای صنعتی با کیفیت بالا را طراحی و تولید می نماید.

شرکت فیلترساز صنعت سبز

تولید کننده فیلتر هوا کیمیا فیلتر

شرکت کیمیا فیلتر، یکی از بهترین شرکت های فیلترساز است که انواع فیلترهای مربوط به صنایع مختلف را تولید و عرضه می نماید. این شرکت، از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا استفاده نموده و محصولاتی قابل رقابت را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. امکانات فنی و متخصصین با تجربه باعث شده اند تا این شرکت بتواند انواع فیلترهای صنعتی را برای صنایع مختلف طراحی و تولید نماید.

تولید کننده فیلتر هوا کیمیا فیلتر

شرکت فیلترساز صنعت یاران

شرکت صنعت یاران، یکی از بهترین تولیدکنندگان فیلتر هوا است که فعالیت خود را از سال 1363 شروع کرده و انواع فیلترهای صنعتی را طراحی و تولید می نماید. این شرکت که از دانش فنی کشورهای انگلستان و اسکاتلند بهره می برد، توان ساخت تجهیزات تولید انواع فیلترها از جمله فیلترهای لانه زنبور ی، کیسه ای، یا کفی پلیتد را داشته و به صنایع مختلفی عرضه نموده است.

شرکت فیلترساز صنعت یاران

امان فیلتر

شرکت امان فیلتر، یکی از بهترین شرکت های فیلترساز است که انواع فیلتر را طراحی و تولید می نماید. این شرکت دارای سابقه ای طولانی در حدود چهل سال است، در خصوص تولید انواع فیلترهای مربوط به صنایع مختلف از جمله صنعتی و معدنی فعالیت داشته و استانداردهای لازم را در این خصوص، کسب نموده است.

امان فیلتر