نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب | بهترین سازندگان سیستم پساب

بهترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب ، در مجموعه تولیدی خود، کارگاه های مجهزی دارند که از بخش های مختلفی همچون جوشکاری تاسیسات فنی فاضلاب بهره مند است تا بتوانند انواع پکیج های تصفیه را تولید و مطابق با استانداردهای لازم طراحی نمایند. این تجهیزات، می توانند تقسیم بندی فاضلاب را انجام داده و تصفیه آن ها را مطابق با اصول تعیین شده انجام دهند. در اینجا برخی از بهترین سازندگان سیستم پساب آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب گروه صنعتی هفت

گروه صنعتی هفت، یکی از بهترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب است که با سابقه ای سی ساله، در حوزه مشاوره، طراحی و تولید انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب فعالیت داشته و انواع آشغالگیر، چربی گیر، فیلترهای تصفیه آب و پل های لجن روب را تولید می نماید که از بهترین تجهیزات و راهکارهای تصفیه محسوب می شود.

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب گروه صنعتی هفت

سازنده سیستم پساب آبرام

شرکت آب راهبر محاسب که با نام تجاری آبرام فعالیت دارد، یکی از بهترین سازندگان سیستم پساب است که دارای دو بخش مجزای، آزمایشگاه معتمد محیط زیست می باشد که در زمینه آب و پساب بوده و بخش فروش که در خصوص پکیج تصفیه فاضلاب فعالیت دارد. این شرکت به دلیل بهره مندی از استانداردهای روز دنیا و دانش به روز شده، پروانه فنی مهندسی خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده و به عنوان یکی از شرکت های فعال، در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی استقرار یافته است.

سازنده سیستم پساب آبرام

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب صدرآب

شرکت پالایش صدرآب، یکی از بهترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب است که با یک دهه تجربه تولیدی و صنعتی در بخش های مختلفی همچون مهندسی محیط زیست فعالیت داشته و از جمله شرکت های موفق در زمینه تصفیه آب و فاضلاب می باشد. این که تولید انواع پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب را در برنامه دارد، انواع سپتیک تانک و تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال را مطابق با استانداردها و دانش روز طراحی و تولید نموده است.

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب صدرآب

سازنده سیستم پساب اطلس آب

شرکت اطلس آب، یکی از بهترین سازندگان سیستم پساب است که با بهره مندی از پرسنلی متخصص و دانش روز دنیا، کارخانه خود را طراحی و مجهز نموده است تا پیشرفته ترین سیستم های تصفیه فاضلاب را طراحی نماید. از همین رو، پکیج تصفیه فاضلاب انسانی، بهداشتی، صنعتی، فلزی و آشغالگیر دستی و اتوماتیک فاضلاب را در برنامه تولید خود قرار داده و از برندهای معتبر در این بخش از صنعت می باشد.

سازنده سیستم پساب اطلس آب

شرکت آرکاگستر رسام

شركت آرکاگستر رسام، یکی از بهترین تولیدکنندگان است که دارای گواهینامه صلاحیت در این حوزه بوده و نمایندگی شرکت های TONAF آلمان و AWS ایتالیا را در حوزه تصفیه فاضلاب دارد. این شرکت با بهره مندی از دانش فنی متخصصان خود و تجارب علمی و عملی مدیران، بیش از یک دهه است که فعالیت های خود را توسعه داده و همواره جدیدترین تکنولوژی ها را در طراحی و تولید این تجهیزات به کار گرفته است.

شرکت آرکاگستر رسام

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب مهندسی مهاب

شرکت مهاب، یکی از بهترین سازندگان سیستم پساب است که طراحی و تولید انواع تصفیه خانه های صنعتی را در برنامه تولید خود دارد. پکیج های طراحی شده توسط این شرکت، دارای قیمت مناسب، کارآیی بالا و ابعاد کوچک است تا بتواند در کاربری های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. این شرکت به خوبی می داند که در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی، از آنجایی که آلاینده های خطرناکی وجود دارد، می بایست تمامی استانداردهای ملی و بین المللی رعایت شود.

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب مهندسی مهاب

سازنده سیستم پساب سپاهان پالایش

شرکت فنی مهندسی سپاهان پالایش، یکی از بهترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب است که با بهره مندی از کارشناسان متخصص و متعهد خود، در حوزه مشاوره، طراحی و تولید تجهیزات و دستگاه های تصفیه آب و فاضلاب فعالیت داشته و همواره با خدمات ارزشمند خود در این حوزه، مفید واقع شده است.

سازنده سیستم پساب سپاهان پالایش

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب ناب زیست

شرکت ناب زیست، یکی از بهترین سازندگان سیستم پساب است که بزرگترین تولید کننده محصولات پلی اتیلن در این صنعت محسوب شده و لوله اسپیرال در بالاترین سایز به شکل یکپارچه تولید نموده است تا بر طراحی و تولید انواع سیستم های تصفیه فاضلاب و پکیج های تصفیه و خنک کاری آب تمرکز لازم را داشته باشد. این گروه صنعتی، با بهره مندی از دانش روز و مشاوره های تخصصی، همواره دانش و توان فنی خود را به روز کرده و تجهیزات پیشرفته را در این صنعت عرضه می کند.

تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب ناب زیست

سازنده سیستم پسآب سرو آب

شرکت سروآب، یکی از بهترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب است که نمایندگی شرکت OSMO را نیز داشته و در این حوزه، خدمات ارزشمندی را به صنایع نفتی و نیروگاهی ارائه نموده است. این شرکت از تکنولوژی و فناوری روز دنیا بهره مند شده و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی، اقدام به طراحی و تولید این تجهیزات می نماید.

سازنده سیستم پسآب سرو آب

شرکت آب سازه

پکیج تصفیه فاضلاب آب سازه، یکی از بهترین سازندگان سیستم پساب است که طراحی های متفاوتی را برای سیستم های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی داشته و از دانش فنی خود، نهایت بهره را می برد. طراحی این پکیج ها، دارای بهترین حالت فرآیندی را داشته و ظرفیت و متریال سازه متفاوتی را در بر می گیرد تا بتواند در کاربردهای مختلف، به خوبی عمل نماید.

شرکت آب سازه