نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت

پانل کامپوزیت نوعی مصالح ساختمانی است که به جای چوب یا فولاد سنتی استفاده می شود. این پانل ها که در بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت تهیه می شود، بسیار سبک تر از چوب جامد یا فولاد هستند، اما سطوح مشابهی از استحکام و پشتیبانی ساختاری را ارائه می دهند.

سه نوع اصلی از پانل های کامپوزیت شامل واحدهای چوب مهندسی شده، آلومینیوم و فایبرگلاس در انواع ورق کامپوزیت هستند. هر یک از این پانل ها ممکن است از چندین لایه از یک ماده یا یک هسته سبک وزن تشکیل شده باشد که بین صفحات برخی از انواع مواد محافظ قرار گرفته است. در اینجا می توانید بهترین برند ورق کامپوزیت در بازار ایران را بیابید.

برترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت

پرمیوم باند

کارخانجات تولیدی پرمیوم باند، از بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت می باشد که با استفاده از تکنولوژی های مدرن روز و روش های حرفه ای و پیشرفته در چندین کلاس مختلف طراحی و تولید می شود که هر یک دارای مزیت های متفاوتی از قبیل طرح های منحصر به فرد، دافع گرد و غبار و ضمامت مناسب با خاصیت ضد حریق می باشند. این ورق ها، در ابعاد استانداری به عنوان بهترین برند ورق کامپوزیت در بازار ایران به بازار عرضه می شوند که می توانند به صورت سفارش مشتری طراحی و تحویل گردند.

بنا نمای شهر تبریز

شرکت بنا نمای شهر تبریز، یکی از شرکت های مطرح در حوزه بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت بوده که در تولید و ساخت درب و پنجره های اختصاصی، کامپوزیت، نمای شیشه ای کرتین وال فریم لس و سرامیک خشک فعالیت داشته و یکی از بهترین تولید کنندگان انواع ورق کامپوزیت در داخل کشور و منطقه می باشد که محصولاتی با کیفیت را با قیمت مناسب به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

نماپوشش شرق

شرکت نما پوشش شرق، از دیگر شرکت های فعال و بهترین برند ورق کامپوزیت در بازار ایران است که مصالح ساختمانی با متد جدید را مطابق با استادارد های بین المللی طراحی و تولید می نماید تا بتواند در سبک سازی ساختمان ها با استفاده از فناوری و تکنولوژی های جدید اقدام کرده و ساختی سریع و به صورت پیش ساخته را در مقیاس بالا در کشور اجرایی نماید. این شرکت، انواع ورق کامپوزیت را در طرح های مختلف به بازارهای داخلی و منطقه عرضه می نماید که دارای کیفیت درجه یک می باشد.

آبیان صنعت

گروه مهندسین آبیان صنعت، از دیگر شرکت های موفق و بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت که توانسته است فعالیت های خود را در سطح کشور توسعه داده و با طراحی و تولید انواع قطعه های کامپوزیت، پروژه های شناورهای پیش ساخته، استخر و جکوزی، المان های شهری و درب های ضد آب را با تکنولوژی های مدرن به بازا ارائه نماید. خدمات به روز شده این شرکت در تولید انواع ورق کامپوزیت ، باعث شده است که آبیان صنعت، به عنوان یکی از برندهای مطرح در این حوزه شناخته شود.

ایستا کامپوزیت ورق رایان

شرکت ایستا کامپوزیت ورق رایان، که از جمله بهترین برند ورق کامپوزیت در بازار ایران می باشد، انواع پانل آلومینیوم کامپوزیت را تولید کرده و در چهار خط کویل های رنگی آلومینیومی را با بهره مندی از خطوط تولید اتوماتیک خود به بازار عرضه کند. این شرکت که دارای بخش تحقیق و توسعه مجهزی بوده و از پرسنلی متخصص بهره می برد، انواع ورق کامپوزیت خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه داشته که مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد.

صنایع سنگشیر پارس(آلکواستون)

شرکت صنایع سنگشیر پارس که با نام برد آلکواستون نیز در بازار شناخته می شود، از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته است با بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات اروپایی و مهندسانی حرفه ای، ورق کامپوزیت آلومینیوم را به بازار عرضه کرده و به عنوان بزرگ ترین تولید کننده انواع ورق کامپوزیت در ایران شناخته شود. کیفیت تولید این کارخانه عظیم، قابل مقایسه با برندهای مشابه در داخل کشور و خارجی بوده که با قیمت هایی مناسب به بازار عرضه می شود. از همین روست که آن را به بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت تبدیل کرده است.

نورد آلومینیوم (آلکونام)

شرکت گروه کارخانه های تولیدی نورد آلومینیوم که با نام تجاری آلکونام انواع ورق کامپوزیت را به بازار عرضه می دارد، از سال ۱۳۵۱ فعالیت خود را در سطحی گسترده و وسیقع شروع کرده و با استفاده از تجهیزاتی مدرن و پرسنلی مجرب و متخصص و بخش آزمایشگاهی مجهز، به یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده محصولات آلومینیومی تبدیل شده و بهترین برند ورق کامپوزیت در بازار ایران شناخته شود. تولید انواع پلیت، ورق و کویل آلومینیومی در این شرکت، آن را در بازارهای داخلی و خارجی، به نامی آشنا تبدیل کرده است.

آلوتک

شرکت بین المللی فروزان سربلند قم که فعالیت خود را در سال 1394 شروع کرده است، یکی از شرکت های فعال در تولید انواع ورق کامپوزیت آلومینیومی است که در سطح وسیع در داخل کشور و خاورمیانه، تولیدات خود را به بازار عرضه می نماید. این برند که از بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت است، ضخامت مختلفی را در تولید ورقها منظور داشته و در شصت رنگ متنوع آن ها را به بازار عرضه می نماید.

گلوری باند

شرکت گلوری باند نیز از دیگر شرکت های فعال و بهترین برند ورق کامپوزیت در بازار ایران است که فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و ورق های رنگی آلومینیوم کامپوزیت را با سازگاری کامل با محیط زیست و قابلیت بازیافت به بازار عرضه می نماید. این شرکت که دارای بخش آزمایشگاهی مدرن و دقیقی است، محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی طراحی کرده و مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی، انواع ورق کامپوزیت را به بازار عرضه می نماید.

آلومینیوم سمراد پیام (آلومکس)

شرکت آلومینیوم سمراد پیام با نام تجاری آلومکس، از دیگر شرکت های مطرح و بهترین تولید کنندگان ورق کامپوزیت می باشد که در ظرفیت بالایی، ورق های آلومینیوم کامپوزیت را به بازار عرضه داشته و از فناوری های روز دنیا برای ایجاد ورق کامپوزیت هسته آلومینیومی بهره می برد که در حال حاضر از پیشرفته ترین نوع ورق های کامپوزیتی می باشد. این شرکت امروزه به عنوان برندی آشنا در بازارهای بین المللی بوده و نقش موثری در این بخش از صنعت داشته است.