نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان تجهیزات بیمارستانی | تجهیزات پزشکی

بهترین تولید کنندگان تجهیزات بیمارستانی ، با تکیه بر دانش روز دنیا و تکنولوژی های پیشرفته در لوازم و دستگاه های بیمارستانی و تجهیزات پزشکی ، تلاش دارند تا در سطح کیفی بالا و در رقابت با تولید کنندگان خارجی، فعالیت داشته و تقاضای کشور را پاسخ گو باشند. در این جا برخی از تولیدکنندگان برتر این تجهیزات، معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران هلث و نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان تجهیزات بیمارستانی

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی توسعه طب همراد

شرکت توسعه طب همراد، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده تجهیزات بیمارستانی است که نمایندگی کره ای MEDIMAX KOREA را نیز داشته و در زمینه تجهیزات پزشکی و مراقبت های ویژه و بخش های بستری، دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز را تامین می نماید. ار جمله محصولات این شرکت می توان به کنسول های بالای تخت بیماران اشاره کرد.

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی توسعه طب همراد

تجهیزات پزشکی پایا طب افزار

شرکت مهندسی پزشکی  پایا طب افزار  یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ شروع کرده و با کمک پرسنلی متخصص و مدیرانی با تجربه، اقدام به تولید محصولات و تجهیزاتی با کیفیت نموده است که در راستای خدمت به بخش درمانی کشور می باشد. این شرکت با برخورداری از تکنیک و دانش روز دنیا، بدون کپی برداری از نمونه های اروپایی و چینی، اقدام به طراحی و تولید تجهیزات پزشکی نموده است که مطابق با استانداردهای لازم می باشد.

تجهیزات پزشکی پایا طب افزار

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی سلامت گستر پرتو آریا

شرکت سلامت گستر پرتو آریا، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع نموده و تولیدات تجهیزات مورد نیاز بخش های مختلف بیمارستانی را در دستور کار تولید خود قرار داده است. این شرکت ابتدا، دستگاه های نگاتوسکوپ را طراحی و تولید نموده و سپس با تکیه بر بهبود بخشیدن به کیفیت کالاهای خود، تولید تجهیزات را گسترش داده است. از جمله بیمارستان هایی که تجهیزات این شرکت را مورد استفاده قرار می دهند، بیمارستان عرفان می باشد.

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی سلامت گستر پرتو آریا

تجهیزات پزشکی افرا گستر ساتیار

شرکت افرا گستر ساتیار، از دیگر شرکت هایی است که در سیستم های بیمارستانی فعالیت داشته و انواع چیلر جذبی، چیلر تراکمی، فن کویل، سیستمهای بازیافت حرارت و برودت، سیستمهای ذخیره سازی سرما، تجهیزات دیتا سنتر، هوارسان و لوازم جانبی آن ها را در ایجاد تهویه مطبوع و گردش مناسب هوا در فضاهای بیمارستانی و استریل، طراحی و تولید نموده است که تماما دارای طول عمر بالا و کیفیت مناسبی است.

تجهیزات پزشکی افرا گستر ساتیار

تجهیزات پزشکی اوحد

شرکت تجهیزات پزشکی اوحد، یکی دیگر از بهترین شرکت های تولید کننده تجهیزات بیمارستانی است که فعالیت خود را در سال 1365 شروع کرده و در زمینه تولید گازهای طبی، فعالیت گسترده ای داشته و تولیدات خود را در بهترین کیفیت در رقابت با نمونه های اروپایی و آمریکایی عرضه داشته است. این شرکت که دارای ظرفیت تولید بالایی می باشد، از تجهیزات پیشرفته و سالن های مجزای رنگ و مونتاژ برخوردار بوده و به شکلی مدرن، تجهیزات تولیدی خود را عرضه می دارد. از دیگر تولیدات این شرکت می توان به ستون های سقفی اتاق عمل، کنسول های افقی و ایستاده و تابلوهای ایزوله اتاق عمل اشاره کرد.

تجهیزات پزشکی اوحد

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی تهویه اندیشان ماندگار

شرکت مهندسی تهویه اندیشان ماندگار با نام تجاری ریفل reefel، از دیگر فعالان در این حوزه است که دارای تیمی متخصص و مجرب بوده و طراحی و تولید تجهیزات مربوط به تهویه مطبوع را در برنامه تولید خود دارد. از جمله محصولات این شرکت می توان به انواع چیلرهای تراکمی، فن کویل، هواسازهای متعارف و هایژنیک، هایژنیک پکیج های اتاق عمل و روف تاپ پکیج ها اشاره نمود.

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی تهویه اندیشان ماندگار

فراد تجهیز سپنتا

شرکت مهندسی فراد تجهیز سپنتا، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات بیمارستانی است که در تولید فلومتر و مانومتر اکسیژن نشکن با درب های آلومینیومی و اتلت استیل پیشرو بوده و توانسته است بهترین محصولات را در کیفیت عالی به بازار راهی نماید. این امر باعث شده است که در این حوزه، به خودکفایی رسیده و تقاضای بسیاری از بیمارستان ها را پاسخگو باشد.

فراد تجهیز سپنتا

صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه

شرکت تک نوع خاورمیانه، از تولیدکنندگان تجهیزات چهارگانه بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده و محصولات خود را در بسیاری از مراکز درمانی ارائه کرده است. کیفیت محصولات استنلس استیل تولید شده توسط این مرکز، دوام و ماندگاری بالایی داشته و به راحتی در محیط های استریل همچون اتاق های عمل مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر تجهیزات این شرکت می توان به قفسه بندی های سردخانه و انبار و تجهیزات آزمایشگاهی آن اشاره نمود.

صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی کارپذیر پزشک ابزار

شرکت کارپذير، یکی از فعالان موفق در تجهیزات پزشکی است که تولید انواع پاراوان برانکارد و ترالي هاي تجهيزات پزشکي مانند ترالي تست ورزش، ترالي اورژانس، ترالي استيل و ترالي فیکو را در دستور کار خود داشته است. این شرکت که از سال 1370 فعالت داشته است، طراحی و تولید پایه های دیواری و انواع ترالی را با مدیریت حرفه ای و تیمی با تجربه، در دستور کار خود داشته است.

تولید کننده تجهیزات بیمارستانی کارپذیر پزشک ابزار

دنیا استیل طرح ایرانیان

گروه صنعتی داطا، یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1320 شروع کرده و نیازهای صنعتی بخش های بیمارستانی و آشپزخانه های صنعتی آن را پوشش داده است. این شرکت که محصولات خود را با طراحی مهندسی شده به بازار عرضه می کند، یکی از معتبر ترین گروه های فعال در این حوزه بوده و با بسیاری از بیمارستان ها همکاری داشته است.

دنیا استیل طرح ایرانیان