نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ماشين آلات رنگسازی و پوششها | بهترین سازندگان تجهیزات اجرای رنگ

هنگامی که صحبت از رنگ و پوشش های صنعتی می شود، محصولات درجه یک بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات رنگسازی و پوشش ها در نظر می آیند. امروزه، بهترین سازندگان تجهیزات اجرای رنگ، تجهیزات و ماشین آلاتی را تولید می کنند که قادر هستند در خط تولید انواع رنگ قرار گرفته و یا برای اجرای رنگ به کار گرفته شوند. در این جا برخی از بهترین آن ها معرفی می شود. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان ماشين آلات توليد رنگ و پوششها

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی افشان صنعت آوران نوین

شرکت افشان صنعت آوران نوین، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات رنگسازی است که فعالیت خود رااز سال 1385 شروع نموده و انواع دستگاه های صنعتی همچون جت پرینترها و تاریخ زن دستی را تامین نموده است. این شرکت که همواره رضایت مندی مشتریان را مد نظر داشته است، خدمات پس از فروش به موقع و پشتیبانی عالی از تجهیزات و دستگاه های صنعتی ارائه شده در این صنعت را ارائه می نماید.

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی افشان صنعت آوران نوین

سازنده تجهیزات اجرای رنگ فناوری ایرانیان پژوهش نصیر

شرکت فناوری ایرانیان پژوهش نصیر که با نام تجاری فاپن فعالیت دارد، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات اجرای رنگ است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و در طراحی و تولید دستگاه های هموژنایزر التراسونیک، الک و جوش التراسونیک و تجهیزات این بخش، فعالیت های گسترده ای داشته و توانسته است خدمات شایسته ای را در طراحی و ساخت انواع تجهیزات آزمایشگاهی صنعت رنگ داشته باشد.

سازنده تجهیزات اجرای رنگ فناوری ایرانیان پژوهش نصیر

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی پویافن

شرکت پویافن، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات رنگسازی است که با تجربه ای بیست ساله در تولید تجهیزات مربوط به رنگ الکترواستاتیک فعالیت داشته و لوازم و دستگاه هایی همچون ربات پاشش، کوره، سایکلون و شستشوی اتوماتیک را در کیفیت بالا و قیمت مناسب طراحی و تولید نموده است. این شرکت، همواره مصرف انرژی را در تجهیزات تولیدی خود در نظر گرفته است تا بازدهی آنها را در واحدهای تولیدی، به حداکثری برساند.

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی پویافن

سازنده تجهیزات اجرای رنگ راکتور آرا رزین

شرکت راکتور آرا رزین، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات اجرای رنگ است که با کمک کارشناسان با تجربه و مدیریتی توانمند، فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرده و تجهیزات مربوط به رزین سازی را طراحی و ساخته است. تولید راکتورهای رزین سازی در کیفیت بالا باعث شده است تا گام بزرگی در خصوص کمک به بخش تولید رنگ و رزین نموده و مشاوره های لازم را نیز در این خصوص به ایشان ارائه نماید.

سازنده تجهیزات اجرای رنگ راکتور آرا رزین

شرکت ماشین فام

شرکت ماشین فام، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات رنگسازی است که با سی سال سابقه در تولید ماشین آلات شیمیایی و رنگ فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را در این حوزه به صنایع مختلفی از جمله رنگ و رزین، مواد شوینده و داروسازی داشته است. تمامی تجهیزات این شرکت، دارای استانداردهای جهانی بوده و بهترین کیفیت را دارا می باشد.

شرکت ماشین فام

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی پاشکار صنعت

شرکت پاشکار صنعت، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات اجرای رنگ است که فعالیت خود را از سال 1362 شروع کرده و همکاری های سازنده ای با کشورهای همسایه همچون ترکیه و امارات داشته است. این شرکت که تولید تجهیزات خطوط اعمال رنگ را در برنامه دارد، از تکنولوژی روز دنیا برای طراحی و ساخت آن بهره برده و با کمک متخصصان داخلی و خارجی، بهترین کیفیت را در تجهیزات رنگ مایع کوره ای و رنگ پودری الکترواستاتیک ارائه نموده است.

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی پاشکار صنعت

سازنده تجهیزات اجرای رنگ درنیکا ویژن آریا

شرکت درنیکا ویژن آریا، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات رنگسازی است که تجهیزات مربوط به اندازه گیری ابزار و تجهیزات کنترل کیفیت، مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله رنگ و پوشش، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع خودرو و طراحی و تولید نموده است. تولیدات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده است.

سازنده تجهیزات اجرای رنگ درنیکا ویژن آریا

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی ماشین دارو پترومانا

شرکت ماشین دارو پترومانا، یکی از بهترین سازندگان تجهیزات اجرای رنگ است که انواع ماشین آلات صنایع رنگ، شیمیایی و بهداشتی را با استفاده از تکنولوژی مدرن، طراحی و تولید کرده است که مطابق با استانداردهای جهانی و برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات می باشد که در نهایت بالاترین کیفیت را به خود اختصاص داده است.

تولیدکننده ماشین آلات رنگسازی ماشین دارو پترومانا

سازنده تجهیزات اجرای رنگ آبتین صنعت

آبتین صنعت، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات رنگسازی است که انواع پمپ، فیلتر، اتصالات، قطعات و تجهیزات پلاستیکی ضد خوردگی مورد استفاده در ماشین آلات و تجهیزات تولید و اجرای رنگ طراحی و تولید کرده و در بهترین کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. این شرکت، تمامی استانداردهای داخلی و بین المللی را در این خصوص رعایت کرده و بالاترین کیفیت را به کار بسته است.

سازنده تجهیزات اجرای رنگ آبتین صنعت

پاکان پلیمر جم

پاکان پلیمر جم،  یکی از بهترین سازندگان تجهیزات اجرای رنگ است که در حوزه تامین ماشین آلات و دستگاه های مربوط به صنایع مختلفی همچون رنگ و رزین، صنایع پلاستیک و لاستیک و صنایع پلیمر فعالیت داشته و از امکانات و متخصصان برجسته ای در این حوزه بهره برده و بدین ترتیب، خدمات ارزشمندی را در اختیار تولیدکنندگان این صنایع قرار داده است.

پاکان پلیمر جم