نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع معدنی | برترین شرکت ‌های معدنی

از آنجای که ظرفیت بالایی از معدن در کشور وجود دارد، بنابراین فعالیت های گسترده ای را در این حوزه از بهترین تولید کنندگان صنایع معدنی شاهد هستیم. محصولات معدنی که توسط برترین شرکت های معدنی تولید و عرضه می شود، توانسته است یکی از جایگزین های مناسب برای تکیه بر درآمد نفتی باشد و بر توسعه و رونق اقتصاد کشور نقش داشته باشد. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه معدن در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان صنایع معدنی

تولید کننده صنایع معدنی آراسنگ الوند

یکی از بهترین تولید کنندگان صنایع معدنی ، شرکت آرا سنگ الوند است که در سال1374 فعالیت خود را در تولید سیلیس شروع کرده و در فرآوری انواع سیلیس، فلدسپات سدیک و پتاسیک، انواع کربنات کلسیم، کربن اکتیو جرم نسوز سیلیس، میکا و فرآورده های معدنی در ظرفیت بالا، برنامه ریزی نموده است. این شرکت که دارای تنوع بالا و کیفیت عالی در محصولات خود است، صادرات آن را نیز در دست داشته و با قیمتی مناسب آنها را عرضه می کند.

تولید کننده صنایع معدنی آراسنگ الوند

شرکت معدنی صنعت آسان تک

یکی از برترین شرکت ‌های معدنی ، شرکت متالورژی صنعت آسان تک است که تامین کننده مواد اولیه ریخته گری بوده و خدمات و محصولات با کیفیت عالی را به مصرف کنندگان ارائه می کند. این شرکت برای رضایت مندی مشتریان خود، عرضه مستقیم محصولات را در برنامه داشته و همواره مشاوره های لازم را به ایشان ارائه نموده است. ارائه راهکارهای نوآورانه و فناوری های نوین صنعت ریخته گری، از اهداف این شرکت بوده است که در آن موفقیت های زیادی را کسب کرده است.

شرکت معدنی صنعت آسان تک

تولید کننده صنایع معدنی سیماب تبریز

شرکت سیماب تبریز، یکی از بهترین تولید کنندگان صنایع معدنی است که فعالیت خود را از سال 1984 شروع کرده و در صنعت سخت کروم و بازسازی شرکت های صنعتی فعال در این حوزه، فعالیت داشته است. این شرکت که خدماتی با کیفیت بالا را به مصرف کنندگان ارائه می کند، در ظرفیتی بالا تاسیس شده و توانایی بالایی در ساخت و ساز و ایجاد مجدد صنایع مرتبط داشته و مشاوره های تخصصی را به مشتریان خود ارائه می کند.

تولید کننده صنایع معدنی سیماب تبریز

شرکت معدنی صنایع ذوب و تکمیل آپادانا

صنایع ذوب و تکمیل آپادانا، یکی از برترین شرکت ‌های معدنی است که در سال 1386 فعالیت خود را شروع کرده و با بهره مندی از متخصصان با تجربه خود در حوزه ریخته گری قطعات چدنی و فولادی، توانسته است بهترین کیفیت را در محصولات خود داشته و در بازارهای داخلی و خارجی، عرضه نماید. شرکت معدنی آپادانا که تجهیزاتی مدرن را در کارخانه خود قرار داده است، قطعاتی قابل رقابت با شرکت های مطرح را دارد.

شرکت معدنی صنایع ذوب و تکمیل آپادانا

مجتمع صنعتی آلیاژ َپردازش پارسه

یکی از بهترین تولید کنندگان صنایع معدنی ، مجتمع صنعتی آلیاژ پردازش پارسه است که با استفاده از برنامه های منظم و استانداردهای روز دنیا، تمرکز خود را بر ارائه بهترین کیفیت قرار داده و از فناوری های روز دنیا و پرسنلی متخصص بهره برده است تا در صنایع معدنی، موفقیت های چشمگیری را رقم بزند. انواع آلیاژ تولید شده توسط این برند مطرح، قابل عرضه در بازارهای داخلی و خارجی است.

مجتمع صنعتی آلیاژ َپردازش پارسه

تولید کننده صنایع معدنی آذرتجهیز ایرانیان

شرکت مهندسی آذر تجهیز ایرانیان که با نام تجاری آتیکو فعالیت دارد، یکی از برترین شرکت ‌های معدنی است که با پشتوانه ای بیست ساله در صنعت فولاد و ریخته گری فعالیت داشته و کارخانه خود را با هدف بومی سازی و خودکفایی تولید انواع تجهیزات صنایع فولاد و ماشین آلات آن، راه اندازی نموده است. تجربه و تخصص مدیران و کارکنان این شرکت باعث شده است که فعالیت های خود را گسترش داده و در دو گروه نسوزهای پیشرفته و ماشین سازی فعالیت نماید.

تولید کننده صنایع معدنی آذرتجهیز ایرانیان

شرکت معدنی فارس ریزان مواد

نوآوری به همراه تعهد در شرکت معدنی فارس ریزان مواد، باعث شده است که به یکی از بهترین تولید کنندگان صنایع معدنی تبدیل شود. این شرکت که در حوزه افزودنی های ریخته گری دارای تجربه ای چهل ساله است، به خوبی توانسته است تقاضای بازار در این حوزه را پاسخگو بوده و محصولات متنوعی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. می توانید برای دریافت اطلاعات جامع تر و قیمت محصولات، با کارشناسان آن، در ارتباط باشید.

شرکت معدنی فارس ریزان مواد

تولید کننده صنایع معدنی نگین آلومینیوم گلپایگان

شرکت صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان، یکی از برترین شرکت ‌های معدنی است که فعالیت خود را از سال 1392 در حوزه تولید ریخته گری آلومینیوم شروع کرده و تولید شمش های آلیاژی آلومینیوم را با ظرفیت بالایی در برنامه کاری خود قرار داده است. این شرکت با تکیه بر پرسنلی متخصص و مدیران مجرب، ظرفیت تولید را ارتقاء داده و با صنایع بزرگی همچون خودروسازی، کشتی و هواپیماسازی همکاری داشته است.

تولید کننده صنایع معدنی نگین آلومینیوم گلپایگان

شرکت معدنی آلومینیوم ایران ( ایرالکو )

شرکت معدنی آلومینیوم ایران که با نام تجاری ایرالکو فعالیت دارد، کی از بهترین تولید کنندگان صنایع معدنی است که در ظرفیتی بالا، فعالیت خود را از سال 1347 شروع کرده و دو خط تولید را با ظرفیت 45000 تن در سال، گسترش داده است. این شرکت که انواع شمش به شکل تی بار، آلیاژهای ریخته گری، اسلب و بیلت تولید می نماید، محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید که قابل رقابت با نمونه های خارجی است.

شرکت معدنی آلومینیوم ایران ( ایرالکو )

شرکت متالورژی پودر خراسان

شرکت متالورژی پودر خراسان، یکی از برترین شرکت ‌های معدنی است که به عنوان تولید کننده انواع خمیر و پودر فلزات، از جمله آلومینیوم نامنظم، فلیک و یا کروی، خمیر آلومینیوم، مس، برنز، آهن و برنج فعالیت داشته و در این حوزه، سابقه ای درخشان و مفید داشته و خدمات ارزشمندی را به صنایع مختلف داده است.

شرکت متالورژی پودر خراسان