نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه ایران سبز | پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران سبز، باغبانی، صنعت گلخانه سازی نهاده های کشاورزی ماشین آلات، گل و گیاه و صنایع وابسته تهران 1400

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران سبز

صفحه تخصصی نمایشگاه ایران سبز با همکاری مشترک شرکت نمایشگاهی خزراوراسیا و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی ایران سبز، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی بین المللی ایران سبز، باغبانی، صنعت گلخانه سازی نهاده های کشاورزی ماشین آلات، گل و گیاه و صنایع وابسته تهران  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت نمایشگاهی خزر اورا آسیا

گاه شمار نمایشگاه بین المللی ایران سبز

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر ایران سبز

برگزار کننده نمایشگاه ایران سبز

شرکت نمایشگاهی خزر اورا آسیا مجری برگزار کننده پنجمین نمایشگاه المللی ایران سبز، باغبانی، صنعت گلخانه سازی نهاده های کشاورزی ماشین آلات، گل و گیاه و صنایع وابسته تهران 1400

راه های تماس با شرکت نمایشگاهی خزر آسیا

ثبت نام در نمایشگاه ایران سبز

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی ایران سبز، باغبانی، صنعت گلخانه سازی نهاده های کشاورزی ماشین آلات، گل و گیاه و صنایع وابسته تهران 1400 پنجمین دوره فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه ایران سبز

راهنما

اخبار نمایشگاه ایران سبز

آرشیو اخبار >

همه چیز درباره نمایشگاه ایران سبز

برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران سبز جهت ایجاد پیوند بین تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان کالا و خدمات داخلی و خارجی  بخش کشاورزی را با مصرف کنندگان به فراهم میسازد.

شرکت خزر اوراسیا پس از سال‌ها فعالیت در زمینه برگزاری نمایشگاه‌های تجاری و ارتباط تنگاتنگ با دست‌اندرکاران بخش کشاورزی همواره تلاش نموده تا زمینه‌های ایجاد پیوند بین تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان کالا و خدمات داخلی و خارجی این بخش را با مصرف کنندگان به نحو شایسته‌ای فراهم سازد.

یکی از این فعالیت‌ها، برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران سبز است که هر ساله با حضور شرکتهای معتبر داخلی و خارجی در حوزه گلخانه‌سازی، باغبانی، گل و گیاه و صنایع وابسته، در ایران برگزار می‌شود و به نظر می‌رسد پس از چهار دوره برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران سبز ، رفته رفته جای خود را در بین فعالان این عرصه باز نموده است.

شرایط پیش آمده در روند معمول کسب و کار جهانی نشان داد که بکارگیری ابزار و امکانات دیجیتال مجازی می‌تواند مکمل مناسبی برای فعالیت‌های تجاری و بازرگانی معمول قلمداد گردد و حتی با نگاهی ژرف‌تر، آینده‌نگر و خالی از تعصب، استفاده از راهکارهای نوین و فضای مجازی به عنوان ضرورتی انکارناپذیر،می‌تواند پشتیبانی کننده‌ی اساسی برای روشهای معمول و سنتی به شمارآید.

به همین منظور مدیریت شرکت خزراوراسیا تصمیم گرفت که از شرایط نامطلوب اقتصادی کنونی که اثرات آن تداوم خواهد داشت به عنوان یک فرصت و در جهت منافع بنگاههای اقتصادی بهره‌برداری نماید. نمایشگاه بین‌المللی ایران سبز با این هدف و با شیوه‌‌ای نوین و متفاوت از گذشته (به لحاظ شکلی)، فضایی مجازی همانند یک سالن بزرگ به عنوان یک نمایشگاه تجاری دائمی و مشابه نمایشگاه‌های معمول (به لحاظ محتوایی)، زمینه‌‌ی دیده شدن شرکتها را فراهم آورده‌ایم به نحوی که شرکت‌ها بتوانند در صفحه‌هایی جداگانه، همانند نمایشگاه بین المللی ایران سبز و غرفه‌های نمایشگاهی، نسبت به معرفی شرکت، تولیدات و توانمندی‌های خود اقدام نمایند.

 ابتدای این راه هستیم و پشتیبانی،حضور گسترده، فعال و مداوم شما می‌تواند در بلند مدت این نمایشگاه را به عرصه‌ای جدی برای رونق کسب و کار در زمینه‌ی کشاورزی بدل کند.

نگاهی به ادوار نمایشگاه ایران سبز

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی ایران سبز صحبت کنیم.

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران سبز تهران ۹۸، در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ فروردین ماه ۹۸ برگزار شد.

سومین دوره نمایشگاه بین المللی ایران سبز تهران 97 در تاریخ 30 فروردین الی 1 اردیبهشت برگزار شد.

دومین دوره 1 لغایت 3 اردیبهشت ماه 1396 برگزار شد.

در دومین دوره نمایشگاه بین المللی ایران سبز تحت عنوان IGTF2017 تعداد 48  شرکت از 12 کشور جهان (هلند ، کنیا ، ایران ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، بلژیک ،  ترکیه ، ژاپن ، اتیوپی ، لیتوانی ،هندوستان، امارات متحده عربی) حضور فعال داشتند.

 

 

 

در اولین دوره نمایشگاه بین المللی ایران سبز تحت عنوان IGTF2016 تعداد 64  شرکت از 12 کشور جهان (هلند 38 شرکت، کنیا 7 شرکت، ایران 7 شرکت، فرانسه 3 شرکت، آلمان 2 شرکت، ایتالیا 1 شرکت، بلژیک 1 شرکت،  ترکیه 1 شرکت، چین 1 شرکت، اتیوپی 1 شرکت، لیتوانی 1 شرکت،هندوستان 1 شرکت) حضور فعال داشتند. این دوره در تاریخ 13 الی 16 شهریور برگزار شد.

 

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top