نمایشگاه ها

گردهمایی برترین برندهای صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور در تهران

رویدادهای مهم صنعت مبلمان ایران با رویکرد تخصصی صادراتی روز پنجشنبه ۲ دی ماه 1400 با حضور عمرانی معاون دادستان کل کشور، دکتر زمانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، نوروزی مدیر عامل شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا و جمع دیگری از مقامات با رعایت پروتکل های بهداشتی در نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، 9 درصد از اشتغال کشور مربوط به صنعت چوب و مبلمان کشور است. صنعت چوب و مبلمان یکی از بزرگترین صنایع ایران با ارزش افزوده بالا می باشد که بیش از صد هزار واحد صنعتی، صنفی و خدماتی فعال در این صنعت فعالیت می کنند.

برگزاری نمایشگاه های صنعت مبلمان با توجه به نقش صنعت در توسعه، ایجاد اشتغال و افزایش توانمندی های داخلی از اهمیت قابل توجه ای برخوردار است و با استقبال چشمگیر فعالان و شرکت های این صنعت روبرو شده است.

از سوی دیگر نمایشگاه به عنوان پایگاهی برای جمع‌آوری اطلاعات، محلی برای بازاریابی و تبلیغات و سنجش ذائقه بازار هدف به نوعی به عنوان واحدی غیررسمی برای مباحث تحقیق و توسعه در صنایع تولیدی مختلف به شمار می‌رود. علاوه بر این موارد، نمایشگاه‌ها می‌توانند در برقراری ارتباط بین‌کارگاهی تولیدکنندگان و همچنین ارتباط تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مؤثر باشد.

بدون شک نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان تهران ۱۴۰۰، مهم ترین رویداد صنعت مبلمان پس از دوران رکود پاندمی کرونا می باشد. این رویداد روزنه امیدی برای رونق کسب و کار فعالان صنف مبلمان است.

استقبال 200 شرکت داخلی از نمایشگاه های صنعت مبلمان ایران

نمایشگاه های صنعت مبلمان از 2 تا 5 دی ماه با حضور 234 شرکت داخلی در فضایی به مساحت بیش از 45 هزار متر مربع، سالن های 5-6-31-35-38–38B-38A40-41-43و44 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است.

نمایشگاه بین المللی، تخصصی، صادراتی صنعت مبلمان در گروههای کالایی مبلمان منزل و اداری به همراه دومین رویداد طراحی مبلمان تهران از ۲ تا ۵ دی ماه با حضور صنعتگران و فعالان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.

نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل که یکی از بزرگترین نمایشگاه های مبلمان در خاورمیانه است و شاهد حضور اکثر برندهای مطرح و صادراتی صنعت مبلمان منزل از ایران و برخی کشورهای خارجی خواهد خواهد بود، این نمایشگاه زمینه ایجاد تعاملات اقتصادی میان شرکت ها، نمایش توانمندی ها، قراردادهای جدید، مبادلات تجاری و سرمایه گذاری های مشترک و بین المللی شرکت ها را فراهم می کند.

در نمایشگاه مبلمان منزل گروه های کالایی چون،مبلمان کلاسیک و استیل، مدرن و راحتی، مبلمان آشپزخانه، کودک و نوجوان، سرویس خواب و تخت، کالای خواب و بوفه و ویترین شرکت می کنند.

نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری تهران با ارائه محصولاتی نظیر مبلمان اداری، دکوراسیون اداری از نمایشگاه های شاخص صنعت مبلمان ایران به شمار می آید.

در نمایشگاه مبلمان اداری نیز شرکت های حاضر محصولاتی نظیر، میز و فایلینگ اداری، گیشه و کانتر، پارتیشن، مبلمان اداری، صندلی اداری، صندلی آمفی تئاتر و مکان‌های عمومی، مبلمان بیمارستان، سایر لوازم و تجهیزات مبلمان اداری و نرم‌افزارها و استارت آپ‌ها را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.