نمایشگاه ها

بیست‌ و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام افتتاح شد

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه روز پنجشنبه 2 دی ماه با شعار تحول دیجیتال و توسعه پایدار آغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه ایران تلکام با حضور غرضی وزیر اسبق نفت، عمرانی معاون دادستان کل کشور،دکتر زمانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و جمع دیگری از مقامات با رعایت پروتکل های بهداشتی در نمایشگاه های بین المللی تهران کار خود را آغاز کرد.

نمایشگاه ایران تلکام ۱۴۰۰در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدائی ها در فضایی به وسعت 11 هزار مترمربع با حضور 100 شرکت‌ زیرساختی حوزه های مخابرات و فناوری‌های ارتباطی در سالن های 7-8و9 برپا شده است.

این نمایشگاه از دوم تا پنجم دی ماه در قالب ارائه تخصصی خدمات و دستاوردهای نوین و انجام مذاکرات B۲B، با شعار «مخابرات؛ تحول دیجیتال و توسعه پایدار» در حال برگزاری است.

نمایشگاه ایران تلکام توسط شرکت پالار سامانه پس از یک وقفه دوساله ناشی از پاندمی جهانی کووید ١٩ در قالب مشارکت یا بازدید حضور فعالان، دست اندرکاران و شرکت‌های حوزه مخابرات و فناوری‌های ارتباطی برپا شده است.

برگزاری نمایشگاه تلکام به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و ارائه سرویس های مختلف برگزار می شود و نقش مهمی در توسعه و بومی سازی این فناوری ارتباطات و مخابرات در کشور دارد.

با توجه به نقش پراهمیت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوی دیگر جایگاه ویژه ومهم برگزاری نمایشگاههای بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنین به منظور معرفی توان توسعه و پتانسیل کشور در زمینه این صنعت برگزاری سالیانه نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی– ایران تلکام، بصورت تخصصی بین المللی از سال ۱۳۷۹ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا شده است.