نمایشگاه ها

عظیم ترین پروژه نمایشگاهی

پیشرفت 97 درصدی عظیم ترین پروژه نمایشگاهی کشور – اخبار نمایشگاه ها

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از پیشرفت ۹۷ درصدی اجرای پروژه نمایشگاه اصفهان خبر داد و گفت: این پروژه تا پایان سال جاری افتتاح و بهره‌برداری می شود.

علی یار محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: بیش از ۱۵۰ قرارداد با پیمانکاران مختلف برای مراحل اجرایی این پروژه که در مجاورت رینگ چهارم واقع شده، منعقد شده است.

وی افزود: در فاز نخست اجرای پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان سالن امیرکبیر از بزرگترین سالن‌های نمایشگاهی کشور در فضای مفید هشت هزار متر مربع احداث شده و در حال تکمیل است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان ادامه داد: در سالن امیرکبیر به دلیل مساحت مفید نمایشگاهی (حدود ۱۵ هزار مترمربع فضای مسقف) سیستم اسکلت فلزی و سقف زیپ تِک و یک تکه با مساحت حدود ۲۱ هزار مترمربع اجرا شده است.

یارمحمدیان تاکید کرد: در فاز دوم این پروژه هشت سالن نمایشگاهی جدید اضافه می‌شود که می‌توان ادعا کرد بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی ایران و نمونه در خاورمیانه خواهد بود.

وی با بیان اینکه در پروژه نمایشگاه اصفهان پیاده‌روها و سواره‌روهای بسیار مناسبی در نظر گرفته شده است، ادامه داد: پارکینگ‌های جنوبی سالن امیرکبیر و قسمت غربی پروژه با گنجایش یک هزار خودرو در نظر گرفته شده که تا دو هزار جای پارک قابل افزایش است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان خاطرنشان کرد: در سال‌جاری نمایشگاه بزرگ اصفهان افتتاح می شود و رویدادهای تجاری و اقتصادی در آن برگزار خواهد شد.

یارمحمدیان گفت: احداث یک نمایشگاه بین‌المللی استاندارد و بر پایه مباحث اصولی ساختمان، امکانات و فضای نمایشگاهی، بهبود صنعت اقتصاد توریسم و نمایشگاهی اصفهان و افزایش ماندگاری یک گردشگر در شهر اصفهان تا چهار روز از مهمترین اهداف احداث پروژه نمایشگاه بین‌المللی اصفهان است.

منبع:ایمنا