نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

حبيب‌الله شاه‌كرمى، مديرعامل گروه توليدى ايران نوبافت

مشتریان «ایران نوبافت» بدون محدودیت حق دارند خریدشان را پس بدهند یا عوض کنند

شرکت «ایران نوبافت» با بیش از ۳۵ سال فعالیت همراه با خوشنامی، همچنان درخدمت توسعه صنعت نساجی درکشور بوده و محصولات خود را به طور مستمر درکلیه زمینه‌های تولید الیاف، ریسندگی، بافندگی، رنگرزی ارائه می‌نماید. گروه تولیدی ایران نوبافت یکی از واحدهای بزرگ تولیدکننده صنعت نساجی در ایران است که از سال ۱۳۶۰ فعالیت رسمی خود را با هدف عرضه تولیدات مرغوب به منظور جایگزینی کالاهای خارجی آغاز کرد. اندیشه نوآوری، ارتقاء مستمر کیفیت، توجه به نیاز مصرف‌کنندگان و سعی درکسب آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا باعث شده تا گروه تولیدی ایران نوبافت با رعایت معیارهای کیفی و استانداردهای بین‌المللی بتواند توان تولید و کیفیت محصولات خود را بالا ببرد.

توجه به نیازهای بازارهای هدف و بهره‌گیری از به روزترین فن‌آوری‌های تولید باعث شد تا گروه تولیدی ایران نوبافت به یکی از پیشروترین واحدهای صنعتی در تولید و رنگرزی انواع نخ پنبه‌ای شانه شده، پلی استر، ویسکوز، نخ ملانژ و نخ‌های فانتزی در نمرات مختلف و رنگ بندی متنوع بدل گردد. در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی با حبيب‌الله شاه‌كرمى، مديرعامل با تجربه و خلاق شركت توليدى ايران نوبافت مصاحبه‌ای انجام داده‌ایم که می‌خوانید.

تولیدات شرکت ایران نوبافت چیست؟

الياف پلى‌استر كتان تايپ‌هاى تونسيتى، انواع نخ هاى ملانژ درسيستم رينگ، نخ اسپان به نمرات مختلف و در حدود ١٠٠ رنگ، نخ خام و رنگى در سيستم اپن‌اند، انواع نخ رنگى، انواع پارچه‌هاى گردباف

این شرکت در چه جایگاهی قرار دارد؟

محصولات شركت ايران نوبافت به عنوان يك برند در ايران شناخته شده است و مي‌توان گفت جزء شركت‌هاى برتر به حساب مي‌آید. خطوط پیشرفته تولید الیاف پلی استر، ریسندگی رینگ و اپن اند و شانه و بافندگی و همچنین ماشین‌آلات مدرن رنگرزی  و تکمیل سبب شده است طیف گسترده‌ای از بافندگان  را با توجه به کیفیت و سرویس‌دهی خود تحت پوشش قرار دهد. گروه تولیدی ایران نوبافت با ارتقای مستمر سطح کیفی و با همت پرسنل جوان و کارآمد خود، توانسته است سهم عمده‌ای از بازار مصرف را به خود اختصاص دهد.

آیا صادرات هم دارید؟

محصولات اين شركت عمدتاً توسط مشتريان شركت صادر مي‌گردد.

چه برنامه ای برای تولید و توسعه شرکت خود دارید؟

شركت ايران نوبافت دايم در حال به روز رسانى ماشين‌آلات و تجهيزات خود مي باشد و ساليانه حدود 20‌درصد ماشين‌آلات را بازسازى و نوسازى مي‌نمايد.

در خصوص مشتری مداری و خدمات پس از فروش شرکت توضیح دهید.

شعار شركت ايران نوبافت مشترى نوازى به جاى مشترى مدارى مي‌باشد.

هر مشترى مي‌تواند به صورت دلخواه كالاى خريدارى شده را مرجوع کند و يا با كالاى ديگرى تعويض نمايد و خدمات مشترى جزء وظايف اوليه شركت مي‌ باشد.

با چه موانع و مشکلاتی در مسیر تولید و توسعه شرکت رو به رو هستید؟

 توليد، درگير قوانين دست و پا گيری نظير دريافت ارزش افزوده از توليد كننده به جاى مصرف كننده،

پرداخت حق بيمه بسيار بالا، پرداخت بهره بانكى غير متعارف براى توليد و … است که این موانع همه تولیدکنندگان و کارآفرینان را دچار چالش های عدیده ای کرده است.

نظرتان راجع به نحوه برگزاری نمایشگاه چیست؟

امسال نمايشگاه نسبت به سال‌هاى قبل به مراتب بهتر برگزار شده و غرفه‌آرايى‌های بسيار مناسبی انجام گرفته است.