نمایشگاه ها

تقدیر از تولیدکنندگان برتر در اولین نمایشگاه رونق تولید کردستان .

اخبار نمایشگاه ها

نشریه رسمی نمایشگاه های بین المللی تهران

احمد خسروی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان در اختتامیه نمایشگاه رونق تولیدگفت :  این نمایشگاه برای اولین بار در استان و به مدت پنج روز برگزار شد و امیدواریم اینچنین رویدادی تداوم داشته باشد.

 وی افزود : کردستان لایق محصولات صنعتی است و می‌تواند تولیدات خود را به جهانیان عرضه کند.

خسروی بیان کرد: کردستان امکانات خاص خود را برای برپایی نمایشگاه می‌خواهد و امیدواریم بخش خصوصی و دولتی برای راه‌اندازی نمایشگاه تلاش کنند.

وی با اشاره به برپایی کنگره ملی ٥٤٠٠ شهید کردستان افزود: حرکت تولیدکنندگان در عرصه اقتصادی ادامه‌دهنده راه شهداست و باید دغدغه‌های این افراد در عرصه جنگ اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان نیز در این مراسم اظهار داشت: این نمایشگاه حرکتی در مسیر خودباوری بود وتولیدکنندگان ما به این باور رسیدند که در صنعت کشور حرف برای گفتن دارند.

محمد دره وزمی با بیان اینکه نیاز  استان و همت کردن در عرصه تولید برای رفع این نیاز اقدامی پسندیده است،گفت:  این نمایشگاه نمونه بارز همدلی بود و در سال جاری نمایشگاه معدن و توانمندی‌های معدن کردستان نیز برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار داشت: در کردستان معدن، زمین، آب و خاک حاصلخیز و انسان‌های توانمند و خلاق داریم که با تکیه بر این ظرفیت‌ها می‌توانیم روند توسعه استان را شتاب ببخشیم.

در پایان اولین نمایشگاه رونق تولید و معرفی توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط کردستان  از ٢٠ تولیدکننده برتر استان تجلیل شد و از صاحبان غرفه‌های برگزیده نیز تقدیر به عمل آمد.