EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

پیام مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌ها به نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان فرصت نمایشگاه را برای حرکت به سمت صنعتی سازی ساختمان مغتنم بدانید

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در پیامی به فعالان حوزه مسکن و ساخت و ساز به مناسبت برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، صنعتی‌سازی ساختمان را راه پاسخگویی به تقاضای جامعه، افزایش سرعت ساخت و کیفیت و کاهش قیمت تمام شده ساختمان دانست و به آنان توصیه کرد از فرصت برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان برای حرکت به سوی صنعتی‌سازی ساختمان استفاده کنند.
در پیام دکتر بهمن حسین‌زاده به این نمایشگاه آمده است: در کشور پهناور ایران با توجه به نیاز و تقاضای مسکن و ساختمان، امر ساخت و ساز به صنعت ساختمان تبدیل گردیده است. این صنعت به فراخور تنوع، گستردگی و امکان مباشرت در پروژه‌های زیربنایی و عمرانی و توسعه‌ای در ترسیم چشم‌انداز آینده و پیشبرد اهداف کلان اقتصادی کشور عزیزمان، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و با تکیه بر ابتکار متخصصان، پیمانکاران، مشاوران و تولیدکنندگان صنایع داخلی در آستانه تحول اساسی تا دستیابی به توسعه پایدار قراردارد. حركت به سمت صنعتي‌سازي ساختمان موجب پاسخگویی به تقاضاي جامعه، افزایش سرعت ساخت، كيفيت ساخت و قيمت تمام شده ساختمان و نیز باعث ارتقاء سطح توليد و برقراركننده تعادل ميان عرضه و تقاضا در بازار مي‌ گردد.
در همین راستا نقش نمایشگاه‌ها برای ایجاد فرصت‌های بازاریابی، فروش، برندسازی و شبکه‌سازی بسیار حائز اهمیت است و نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان به عنوان فرصت مهمی جهت ایجاد تعامل و همکاری میان کسب و کارهای بزرگ با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها، در فضایی حرفه‌ای منجر به خلق ارزش در اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری کشور خواهد شد.
در ادامه پیام دکتر حسین‌زاده آمده است: سیاست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در سال جاری، حمایت هر چه گسترده تر از کلیه فعالان تولیدی و خدماتی و تجاری در کشور است که در نهایت به رونق اقتصادی کشور کمک خواهد کرد. همچنین با توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، برگزاری نمایشگاه‌های تقاضا محور و ارائه نیازهای فناوری دستگاه‌های بزرگ صنعتی و اجرایی کشور به جامعه بزرگ دانشگاهی و دانش بنیان داخلی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است. سیاست دیگر شرکت، کمک به حضور فعال و گسترده استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپای نوآورانه و همچنین شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی است که این نمایشگاه با برنامه‌های متنوع خود، این سیاست‌ها را بخوبی دنبال می‌کند.
معتقدم راه برون رفت کشور از شرایط فعلی، تکیه به توان داخل و علی‌الخصوص به ظرفیت عظیم نیروی انسانی داخلی در دانشگاه‌ها، صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌هاست و گذر از اقتصاد سنتی و منبع محور به اقتصادی که ستون‌های آن را فناوری و نوآوری تشکیل می‌دهند، می بایست سرلوحه اقدامات ما در بخش‌های دولتی و غیردولتی قرار گیرد.
بدین منظور نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با اهداف آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های نوین ساختمانی، حمایت از تولید و تامین مسکن؛ ارائه تحقیقات علمی و تجربی در کلیه زمینه‌های صنعت تولید ساختمان؛ سبک‌سازی و کاهش هزینه‌های تمام شده؛ ایجاد بستر مناسب جهت تبادل نظر و تعاملات بازرگانی و تجاری به منظور عقد قراردادها، برگزار می گردد.
اینجانب ضمن ابراز خرسندی از تداوم برپایی این نمایشگاه، مراتب سپاسگزاری خود را از مجریان، انجمن‌ها، مشارکت‌کنند‌گان و نهادهای دولتی و خصوصی که با حضور در این نمایشگاه و عرضه محصولات خویش امکان برگزاری این رویداد بین‌المللی را فراهم نموده‌اند، اعلام می‌دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top