نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه ایران هلث 1403 افتتاح شد

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه‌ها، این نمایشگاه، که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویدادهای حوزه سلامت در منطقه شناخته می‌شود، فرصتی برای معرفی جدیدترین دستاوردها و فناوری‌های روز دنیا در زمینه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی فراهم آورده است. در این رویداد مهم، ۶۰ نشست تخصصی با حضور کارشناسان و متخصصان برجسته داخلی و خارجی برگزار می‌شود که به بررسی نیازهای فناورانه و ارائه راهکارهای نوین در حوزه‌های مختلف پزشکی و سلامت می‌پردازد. همچنین ۲۰۰ مهمان خارجی از کشورهای مختلف در قالب تورهای گردشی از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد، که این امر نشان از اهمیت و اعتبار بین‌المللی این نمایشگاه دارد.

در این نمایشگاه، علاوه بر ارائه محصولات و خدمات متنوع، برنامه‌های جانبی متعددی نظیر کارگاه‌های آموزشی، جلسات هم‌اندیشی، و پنل‌های تخصصی نیز برگزار می‌شود که فرصتی برای ارتقاء دانش و مهارت‌های حرفه‌ای شرکت‌کنندگان فراهم می‌آورد. برگزاری این نمایشگاه نه تنها به شناخت بهتر و بیشتر محصولات و خدمات موجود در بازار کمک می‌کند، بلکه زمینه‌ساز همکاری‌های جدید و توسعه روابط تجاری بین شرکت‌ها و نهادهای مختلف نیز خواهد بود.

بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث ۲۰۲۴ با محوریت پارک فناوری پردیس از امروز شنبه ۲۹ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شروع به کار کرد و تا اول خرداد ادامه خواهد داشت.