نمایشگاه ها

صنعت نمایشگاهی کشور رفتنی نیست

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران اعلام کرد: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران در حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت با مصوبه شورای شهر تهران روی کار نیامده که با مصوبه دیگری از این شورا به فعالیت خود پایان دهد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین المللی ج. ا. ایران؛ حمیدرضا آملی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران در واکنش به مصوبه اخیر شورای شهر مبنی بر ممنوعیت برگزاری رویداد‌ها در این سایت نمایشگاهی گفت:

شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران دارای اساسنامه مصوب مجلس شورای اسلامی و با بیش از نیم قرن سابقه در خدمت اقتصاد و تجارت کشور عزیزمان ایران بوده و به عنوان مهمترین ابزار برای توسعه صادرات و رونق فضای کسب و کار کشور افتخار خدمت به حوزه تجارت داخلی و خارجی کشور را در کارنامه درخشان خود دارد تا جایی که امروزه یکصد عنوان نمایشگاه برند کشور که دارای رتبه منطقه‌ای و جهانی هستند و به عنوان یک سرمایه ملی برای کشور می‌باشد را برگزار می‌نماید.

لذا به اطلاع عموم فعالان صنعت نمایشگاهی کشور و دلسوزان این حوزه می‌رساند فردا دکتر زمانی به عنوان مشاور وزیر صمت، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران پیرامون موضوع نقطه نظرات خود را بیان خواهند داشت.