نمایشگاه ها

بازدید روزانه 5 هزار کاربر از صفحات تخصصی نمایشگاه های صنایع نساجی، پوشاک و متالورژی پایگاه خبری اخبار نمایشگاه

همزمان با برگزاری رویدادهای نمایشگاهی نساجی، پوشاک و متالورژی: بازدید روزانه 5 هزار کاربر از صفحات تخصصی نمایشگاه های صنایع نساجی، پوشاک و متالورژی پایگاه خبری اخبار نمایشگاه

بر اساس آمار گوگل آنالیتیکس نزدیک به 100 هزار نفر در یک ماه اخیر از صفحات تخصصی وبسایت اخبار نمایشگاه ها بازدید کرده اند

به گزارش اقتصاد و نمایشگاه، در دو ماه اخیر شاهد برگزاری رویدادهای تخصصی صنایع لوازم خانگی، قطعات خودرو، فرش ماشینی، آسانسور،رنگ و رزین، نساجی، پوشاک و متالورژی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بودیم، از سوی دیگر به دلیل شرایط کرونایی که امکان حضور بیشتر مردم و شرکت های تولیدی و صنعتی را در نمایشگاه محدود کرده است، شاهد استقبال مخاطبان از فضای مجازی برای پیگیری اخبار و تحولات رویدادهای نمایشگاهی هستیم.
در همین راستا پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها به عنوان رسانه تخصصی صنعت نمایشگاهی کشور به گواه آمارهای استخراج شده از گوگل آنالیتیکس با استقبال چشمگیری از سوی مردم و فعالان اقتصادی و تجاری مواجه شده است.
گروه رسانه ای صنعت نمایشگاهی ایران، با سابقه ترین و پرمخاطب ترین رسانه صنعت نمایشگاهی در کشور است که از سه رسانه هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه، پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها و کتاب سال صنعت نمایشگاهی تشکیل شده است.

گزارش پیش رو، گزیده‌ای از آمار و نرخ بازدیدکنندگان پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها است که از گوگل آنالیتیکس استخراج شده است. گوگل آنالیتیکس یک ابزار تحلیل‌گر شرکت گوگل می باشد. این ابزار تحلیل‌گر می‌تواند اطلاعات بسیار کاملی را دربارۀ ترافیک ورودی در اختیار مدیران یک وب‌سایت‌ قرار دهد. اطلاعاتی که می‌تواند نقش بسیار مهمی را در بهینه‌سازی یک وب‌سایت، شناخت کاربران، جذب بیشتر مخاطبان و پیشرفت آن ایفا کند.

230 هزار بازدید از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها در 35 روز اخیر

بر اساس این آمار، 228 هزار و 188 کاربر از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها از 13 آبان تا 19 آذر ماه بازدید کردند که نشان از رشد 28 درصدی مخاطبان در بازه زمانی مشابه و استقبال قابل توجه مردم و فعالان اقتصادی و تجاری از این وبسایت خبری دارد.
بر همین اساس صفحه تخصصی نمایشگاه لوازم خانگی با 33 هزار و 556 بازدید در صدر صفحات پرمخاطب قرار دارد، صفحه نمایشگاه خودرو با 13 هزار و 167 بازدید و صفحه نمایشگاه پوشاک با 10هزار و 329 بازدید در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

آمار بازدید یک ماه اخیر از صفحات تخصصی نمایشگاه ها

بر اساس آمار یک ماهه گذشته از صفحات رویدادهای تخصصی نمایشگاهی که از گوگل آنالیتیکس استخراج شده است، نزدیک به ۱۰۰ هزار کاربر از بصفحات تخصصی عناوین نمایشگاهی در سایت اخبار نمایشگاه ها بازدید کرده اند، بر طبق این آمار 22 هزار و 800 نفر در هفته برگزاری نمایشگاه های صنایع نساجی، پوشاک و متالورژی از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها بازدید کردند و اوج آن در روزهای برگزاری نمایشگاه ها به طور میانگین 5 هزار بازدید در روز بوده است.