نمایشگاه ها

بالینکو

محصولات «بالينکو» با بالاترين کيفيت و بهترين قيمت دردسترس مشتريان است

حسين کاردان مديرعامل «شرکت بالينکو»: محصولات «بالينکو» با بالاترين کيفيت و بهترين قيمت دردسترس مشتريان است

مجموعه بالينکو فعاليت خود را از سال 80 آغاز کرده و مجموعه اي شامل مبلمان تخت خوابشو، مبلمان مدرن، صندلي راحتي، ميز و قفسه را عرضه مي کند که با استفاده از بهترين مواد اوليه ايران و ترکيه توليد مي شود. محصولات بالينکو شامل دو سال ضمانت بوده و با ده سال خدمات پس از فروش عرضه مي شود. شبکه فروشگاهي بالينکو در تهران، و شهرهاي مختلف ايران در دسترس هم ميهنان است.

پس از 2 دهه فعاليت در زمينه مبلمان و دکوراسيون داخلي و همکاري با شرکت هاي معتبري چون کم جا چوب، استقبال، بافکو، فوم مبل هنر و همچنين کسب تجربه وشناسايي سليقه و نيازمندي مشتريان،   اکنون بالينکو جزو برندهاي مطرح و محبوب اين صنعت محسوب مي شود.

شرکت بالينکو در نمايشگاه صنعت مبلمان نيز حضور چشمگيري دارد. نشريه اقتصاد و نمايشگاه به همين مناسبت با حسين کاردان مديرعامل شرکت بالينکو گفت وگويي انجام داده است که مي خوانيد:

لطفا خودتان را معرفي کرده، به سوابق و عملکرد شرکت براي آگاهي مخاطبان نشريه اشاره فرماييد؟

حسين کاردان مديرعامل شرکت بالينکو هستم. از سال 1380 وارد بازار مبلمان و دکوراسيون داخلي شدم. با اخذ نمايندگي از شرکت هايي چون  کمجا چوب، استقبال، بافکو… وارد اين عرصه شده و با توسعه شبکه فروشگاهي در تهران، کرج و قم در حال فعاليت هستيم.

از سال 1380 همزمان با توسعه شبکه فروشگاهي اقدام به تاسيس شرکت بالينکو کردم و با شناسايي نياز و سليقه مشتريان طي سالهاي متمادي با استفاده از خلاقيت و نيروهاي جوان ايراني و طراحان داخلي به توسعه بالينکو پرداخته ايم. محصولات بالينکو شامل سبد گسترده اي از مبلمان،  سرويس خواب، مبلمان تخت خواب شو، آينه و کنسول و… ميباشد.

چه طرح هاي توسعه اي در دست اقدام داريد؟

اکنون با افتخار با سه شعبه در تهران (سعادت آباد-شريعتي-اپال) و يک شعبه در استان قم و به زودي در سراسر ايران عزيز فعاليت خود را ادامه مي دهيم.

 محصولات شرکت شما چه ويژگي هاي منحصر به فردي دارد؟ و در عرصه توليد و صادرات تاکنون چه دستاوردهايي داشته ايد؟

ما از گذشته تاکنون به شناخت نياز مشتريان، استفاده از متريال با کيفيت، به کارگيري کارشناسان و طراحان خبره دکوراسيون داخلي و پارچه و … پرداخته ايم، همچنين محصولات ما دو سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش دارند. ضمن اينکه محصولات بالينکو در فروشگاه ديجي کالا قابل خريد هستند. در بخش توسعه بازار بالينکو در حال شناسايي و مطالعه و برنامه ريزي بازارهاي کشورهاي عمان، عراق، قطر است.

در زمينه مشتري مداري چه گام هايي برداشته ايد؟

مشتري مداري يعني بر اساس پارامتر هاي درست و استاندارد متناسب با نياز مشتريان تفاوت قائل شويد و بر اين اساس مشتري را تشويق کنيد براي برخورداري از منافع و مزاياي بيشتر جايگاه خود را در کسب و کار شما ارتقاء دهد. مشتري مداري يعني همه تصميمات شما بر مدار مشتري باشد. در واقع تمامي استراتژي هاي کسب و کار با توجه به تحليل رفتار مشتريان اتخاذ شود. مجموعه بالينکو در همين راستا،  رعايت حقوق مشتريان را در راس فعاليت هاي خود قرار داده است. ارائه محصول باکيفيت و توجه به همه سلايق جزو اصول کاري شرکت ما است.

کيفيت عالي،  خدمات پس از فروش،  تنوع محصولات و مشاوره رايگان از جمله ويژگي هاي مهم بالينکو است.

 در نمايشگاه امسال چه برنامه هايي براي گسترش فعاليت خود داريد؟

با توجه به اهميت صنعت مبلمان در اشتغالزايي و صادرات غير نفتي برگزاري نمايشگاه هاي صنعت مبلمان ايران در اين شرايط داراي اهميت دو چندان است،  شرکت بالينکو در نظر دارد با گسترش شبکه نمايندگي، شناسايي سليقه مشتريان، معرفي بالينکو به بازرگانان داخل و خارج از کشور حضوري فعال و چشمگير در نمايشگاه مبلمان داشته باشد.