EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

آروین

حمیدرضا کریمی مدیر فروش شرکت آرین آروین مطرح کرد: شرکت آرین آروین تنظیم هوا را آسانتر کرده است – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

آرین آروین اولین و بزرگترین تولیدکننده دریچه‌های پلاستیکی تنظیم هوا در ایران  است که  از سال 72 تاسیس شده و در زمینه ساخت انواع قالب تزریق پلاستیک و سپس از سال 78 در زمینه تولید انواع دریچه‌های پلاستیکی تنظیم هوا فعالیت می‌کند. در زمینه فعالیت ها و مزیت های محصولات این شرکت، نشریه اقتصاد و نمایشگاه با حمید رضا کریمی مدیرعامل شرکت آرین آروین گفت وگویی انجام داده  که در ادامه از نظر مخاطبان گرامی می گذرد:

آرین آروین

خودتان را معرفی کنید سوابق تحصیلی اجرایی و مدیریتی تان را برای مخاطبان نشریه اقتصاد و نمایشگاه شرح دهید؟

حمیدرضا کریمی هستم لیسانس IT و دارای سابقه مدیریتی فروش از سال 88

سوابق و زمینه فعالیت شرکت تان رو بفرمایید؟

شرکت آرین آروین از سال 72 تاسیس شده و ابتدا در زمینه ساخت انواع قالب تزریق پلاستیک و سپس از سال 78 در زمینه تولید انواع دریچه‌های پلاستیکی تنظیم هوا فعالیت می‌کند.

جایگاه شرکت شما در بازار و درمیان رقبا کجاست؟

آرین آروین اولین و بزرگترین تولیدکننده دریچه‌های پلاستیکی تنظیم هوا در ایران است.

ویژگی محصولات تولیدی و مزیت های منحصر به فرد محصولات شرکت را توضیح دهید؟

دریچه‌های پلاستیکی از جنس پلیمر صنعتی ABS که بصورت مدولار بوده و این سیستم باعث کنترل بهتر و تنظیم آسانتر هوا می‌گردد بطوریکه استفاده کننده می‌تواند با توجه به تعداد شبکه‌ها (هر شبکه تنظیم و دسترسی جداگانه دارد)، یک دریچه را در چندین جهت از نظر عمودی و افقی کنترل و هوا را هدایت نماید و حتی قابلیت بستن بخشی از دریچه را نیز دارا می‌باشد. با توجه به سیستم مدولار می‌توان شبکه را از قاب اصلی به راحتی جدا نمود و در صورت نیاز آن را تمیز و دوباره در جای خود قرار داد. همچنین پره‌های پشت این دریچه‌ها علاوه بر هدایت هوا در زمان لازم با بسته شدن کامل مانع جابجایی هوا، انرژی و حشرات مزاحم می‌شود.

 عملکرد شرکت شما در سال های اخیر چگونه بوده و برای گسترش فعالیت خود در سال های آتی چه برنامه های مد نظر دارید؟

همواره سعی شرکت در جهت افزایش کیفیت محصولات از طریق افزایش کیفیت مواد اولیه، به روز کردن خطوط تولید و به روز کردن دانش پرسنل و … بوده است.

از مشکلات و دغده های شرکت آروین برایمان شرح دهید؟

بزرگترین مشکل شرکت نبودن ثبات لازم در مواد اولیه (دسترس بودن + قیمت) و تغییر مداوم قوانین و بخشنامه‌های مربوط به بخش صنعت و بازرگانی و … می‌باشد.

دو مشکل کرونا و رکود بازار مسکن چه تاثیری بر فعالیت شرکت شما گذاشته است؟

قطعا مشکل کرونا در تمام جوامع تاثیرات زیادی گذاشته و در شرکت ما باعث کاهش ظرفیت تولید (جهت حفظ سلامتی پرسنل)، افزایش قیمت مواد اولیه و یکسری موارد دیگر شده است و همچنین رکود بازار مسکن و کاهش ساخت وساز که قطعا باعث کمتر شدن تقاضای محصولات ساختمانی می‌شود.

چه تعداد نیرو در شرکت آروین بصورت مستقیم و غیر مستقیم فعالیت دارند و برای سال جاری چه برنامه ای برای افزایش نیرو دارید؟

شرکت ما دارای حدود 70 نمایندگی و عامل فروش در شهرهای مختلف می‌باشد که این عزیزان هم خودشان دارای عاملیت‌های فروش دیگری در آن شهرها می‌باشند. در رابطه با نیروهای شرکت هم با توجه به وضعیت کرونا علی‌رغم اینکه اقداماتی جهت افزایش نیرو انجام شده است اما استخدام نیرو با توجه به اینکه سلامتی پرسنل شرکت اولویت اول و اصلی می‌باشد بسیار با احتیاط و سختگیری بابت مسایل بهداشتی انجام می‌گیرد.

از نهادهای حمایتی نظیر دولت و بانک ها چه انتظاری دارید و چگونه می توانند با تسهیلات و اقدامات لازم به بنگاه های اقتصادی در صنعت ساختمان کمک کنند؟

بزرگترین دغدغه شرکت‌های تولیدی ثبات در بخش‌های مختلف می‌باشد. ثبات از نظر تامین و قیمت مواد اولیه و همچنین تامین ماشین‌آلات روز دنیا و … که با حمایت و هماهنگی دولت، بانک‌ها و تامین‌کنندگان انجام پذیر می‌باشد.

چه ارزیابی از آینده صنعت ساختمان دارید؟

با توجه به شرایط موجود و افزایش قیمت بالای مسکن و همچنین افزایش قیمت محصولات مربوط به ساخت وساز مسکن، واقعا ارزیابی آینده صنعت ساختمان در کشور ما امکان‌پذیر نیست.

در پایان اگر مطلبی مورد نظرتون هست که در قالب سوالات طرح نشده بفرمایید؟

متشکرم، امیدوارم که مردم عزیزمان این شرایط سخت را به سلامت پشت سر بگذارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top