EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

آلتون استیل

تاكنون موفق به خودكفايي و بومي سازي سه آلياژ فولادي شده ایم

قاسم فرج زاده قاسم فرج زاده مدیر عامل شرکت آلتون استیل مطرح کرد: تاكنون موفق به خودكفايي و بومي سازي سه آلياژ فولادي شده ایم

شرکت آلتون استیل در سال 1390 به منظور انجام امور بازرگانی گروه صنعتی آریاوا تأسیس شد. آلتون استیل در حال حاضر اقدام به تأمین، ورق‌های آلیاژی جهت نفت، گاز و پتروشیمی، کشتی سازی، ماشین آلات سنگین، سازه‌های فلزی با مشارکت فولاد اکسین خوزستان می کند.

در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با قاسم فرج زاده قاسم فرج زاده مدیر عامل شرکت آلتون استیل گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

خودتان را معرفی کرده و سوابق اجرایی خود را برای مخاطبان نشریه اقتصاد و نمایشگاه شرح دهید؟

اینجانب قاسم فرج زاده مدیر عامل شرکت آلتون استیل هستم. و تا کنون سمت های، سر پرستی بازرگانی در مراکز تهیه و توزیع کالای وزارت بازرگانی، ریاست خرید فلزات گروه صنعتی ایران خودرو و ساپکو و معاونت اجرایی گروه صنعتی آریاوا را عهده دار بوده‌ام .

شرکت آلتون استیل چه کالا یا خدماتی ارائه می کند؟

شرکت آلتون استیل در سال 1390 به منظور انجام امور بازرگانی گروه صنعتی آریاوا تأسیس شد و مسئولیت تأمین مواد اولیه کارخانجات تولیدی این گروه را عهده دار بوده است. تأمین انواع مواد اولیه فولاد سازی، انواع ورق‌های سرد و گرم تأمین انواع اسلب‌های فولادی و بیلت‌ها و انواع فرآورده‌های فولادی از جمله فعالیت  های ما در التون استیل است.

آلتون استیل در عرصه تولید و صادرات چه اقداماتی انجام داده است؟

آلتون استیل در حال حاضر اقدام به تأمین، ورق‌های آلیاژی جهت نفت، گاز و پتروشیمی، کشتی سازی، ماشین آلات سنگین، سازه‌های فلزی با مشارکت فولاد اکسین خوزستان می کند. با توجه به این موضوع که این نوع از فولادها در سال‌های نه چندان دور از طریق مبالغ خارجی تأمین می‌شده، این شرکت تلاش خود را جهت تأمین داخلی این ورق‌ها می‌نماید .

تاكنون موفق به خودكفايي و بومي سازي سه آلياژ فولادي با مشاركت شركت اكسين شده است و در حال توسعه هرچه بيشتر انواع گريدهاي فولاديست كه در حال حاضر از خارج وارداتي می شوند.

تا کنون چندین مورد صادرات ورق‌های فولادی جهت سازه‌های ساختمانی به کشور عراق توسط این شرکت انجام شده است.

چه برنامه هایی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفتف گاز، پالایش و پتروشیمی دارید؟

هدف از شرکت در نمایشگاه معرفی و عرضه محصولات آلیاژ شرکت فولاد اکسین خوزستان و ترغیب واحدهای تولیدی جهت استفاده از محصولات داخلی و همچنین جذب کلیه نیازهای مشتریان در زمینه فولادهای جدید به منظور بومی سازی آنان خواهد بود.

شرکت شما چه مشکلاتی مواجه است و چه برنامه ای برا حل آن ها پیشنهاد می کنید؟

بي ثباتي بازار و مشخص نبودن هزينه هاي تامين در برنامه ريزي هاي آينده از مشکلات پیش روی  ما است. همكاري نزديك با فولاد سازان بزرگ و شراكت و سرمايه گذاري در توليد از برنامه هاي آلتون استیل است.

محصولات آلتون استیل چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟

مشاوره و راهنمايي در انتخاب گريد مناسب و ارايه سرتيفيكت براي تمام محصولات و تحويل كالاي شناسنامه دار و با كيفيت از ويژگي هاي محصول ما است.

در زمینه مشتری مداری چه اقداماتی انجام داده اید؟

آلتون استیل ازابتداي دريافت سفارش  مشتري تا مصرف نهايي آن همیشه كنار مشتريان است، و تمامي مراحل توليد، بستر مناسب را برای بازرسي و بازديد خطوط توليد فراهم می کند همجنين تعامل لازم جهت شرايط پرداخت را نيز فراهم کرده ایم و سعی می کنیم با جذب هر چه بيشتر سهم بازار فعاليت هاي خود را افزايش دهيم تا نسبت ايجاد بازار اشتغال فعال باشيم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top