نمایشگاه ها

«شرکت آرتان پترو کیهان» صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران

محمد جباریان مدیر عامل «شرکت آرتان پترو کیهان»: «شرکت آرتان پترو کیهان» صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران

شرکت آرتان پترو کیهان به عنوان یک شاخه پتروشیمی فعالیت خود را به عنوان یکی از تولیدکننده های پلی استایرن معمولی با ظرفیت 36 هزار تن در سال در خاورمیانه از سال ۱۳۹۶ در شهرک صنعتی شکوهیه قم آغاز کرد. این شرکت با در اختیار داشتن دانش فنی به روز و مهندسان مجرب داخلی توانمندی تولید انواع پلی استایرن معمولی با گریدهای مختلف را دارد. خوراک اصلی و مواد خام اولیه مورد نیاز این شرکت،استایرن مونومر،روغن معدنی،اتیل بنزن و مواد شیمیایی دیگر است که داخل ایران تهیه می شود. دفتر مرکزی این شرکت در تهران و کارخانه‌ی آن در شهرک صنعتی شکوهیه قم قرار دارد. صادرات به بیش از ۲۰ کشور جهان، صادر کننده نمونه استان قم طی سال های 1398 و 1399 و 1400، صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران طی سالهای 1399 و 1400، اشتغال زایی برای جوانان استان بصورت مستقیم و غیر مستقیم از جمله مهمترین دستاورهای این شرکت محسوب می شود.

اقتصاد و نمایشگاه با محمد جباریان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آرتان پترو کیهان در رابطه با فعالیت های این شرکت گفت و گویی انجام داده است:

ضمن معرفی خودتان خلاصه ای از فعالیت های شرکت آرتان پترو کیهان را تشریح کنید؟

اینجانب محمد جباریان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آرتان پترو کیهان، متولد سال 1366 و دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه شهید بهشتی، از سال 1392 تا کنون در شرکت آرتان پترو کیهان سابقه مدیریت دارم.

آرتان پتروکیهان به عنوان یک شاخه پتروشیمی فعالیت خود را به عنوان یکی از تولیدکننده های پلی استایرن معمولی با ظرفیت 36 هزارتن در سال در خاورمیانه از سال 1396 درشهرک صنعتی شکوهیه قم آغاز کرد.

افتخارات و دستاورهای شرکت آرتان پترو کیهان را توضیح دهید؟

محور فعالیت این واحد تولیدی صادرات است که طی سالیان اخیر در این زمینه با پیشرفت و افزایش بسیار خوبی پیش رفته است .

این شرکت توانسته است گواهینامه های بین المللی ذیل را کسب نماید :

■  گواهینامه نفت، صنایع پتروشیمی و گاز طبیعی  (تاریخ دریافت : 01 تیر 1398)

■  گواهینامه سیستم  های مدیریت محیط زیست  (تاریخ دریافت : 01 تیر 1398)

■  گواهینامه سیستم های ایمنی بهداشت حرفه ای (تاریخ دریافت : 01 تیر 1398)

■  گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت (تاریخ دریافت : 01 تیر 1398)

محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ و در عرصه تولید و صادرات  تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟

تنوع تولید انواع گریدهای پلی استایرن طبق خواسته مشتری، تغییر پذیری سریع شرایط فرآیند تولید طبق آنالیز خواسته شده، رنگ سایز دانه بندی یکنواخت و بدون تغییر، بسته بندی قوی بصورت ۳ لایه، رضایت مندی بیش از ۹۷ درصد مشتریان، رقابت پذیر با محصولات شرکت های مشابه از تمامی جهات، مقاوم و انعطاف پذیر طبق گرید خواسته شده است.

دستاورد این مجموعه هم عبارت است از : صادرات به بیش از ۲۰ کشور جهان،  صادر کننده نمونه استان قم طی سال های 1398 و 1399 و 1400، صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران طی سالهای 1399 و 1400، اشتغال زایی به جوانان استان بصورت مستقیم و غیر مستقیم.

در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش  فعالیت  خود دارید؟

برقراری ارتباط با سایر مصرف کنندگان محصولات پتروشیمی، ارائه برنامه تولید برای مشتریان ثابت و پیدا کردن بازار هدف، تحقیق و توسعه در کنار مشاوران برای راه اندازی سایر واحد‌های پلیمری و غیر پلیمری از جمله مهمترین برنامه های ما در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست است.