نمایشگاه ها

اپسان

کامل بودن سبد کالایی بارزترین ویژگی محصولات شرکت اپسان پارس پلیمر است

فرزاد تاریوردی  مدیر فروش شرکت «اپسان پارس پلیمر»: کامل بودن سبد کالایی بارزترین ویژگی محصولات شرکت اپسان پارس پلیمر است

شرکت اپسان پارس پلیمر در زمینه تولید انواع پلاستیک های صنعتی و مهندسی با کارایی بالا به خصوص ترکیبات PPA ، PBT ،PA/ABS ، PBT/ASA و بویژه PA6 و PA6,6 به مشتریان خود راه حل های ویژه ای ارائه می دهد. شرکت اپسان با تمرکز بر کاهش انتشار و نیز پایداری کربن درطبیعت ، از طریق منابع انسانی مجرب خود ، مسئولیت پذیر و حساس عمل می کند و از طریق روحیه نوآوری ، به توسعه مستمر اهمیت ویژه ای می دهد . این شرکت با سه مجموعه تولیدی در ترکیه ، 6 دفتر و یک مرکز لجستیک دراقصی نقاط دنیا ، سالانه 90،000 تن محصول را در یک محیط سرپوشیده به مساحت75،000 متر مربع تولید می نماید .

این شرکت قادر است با مشارکت در صنایع مختلف و با ایجاد برنامه های کاربردی ، با حجم سفارشات مختلف ، از نمونه های آزمایشی گرفته تا تناژ بالا ، محصولات خود را به مشتریان محترم ارایه نماید . این محصولات با فناوری های پیشرفته و اتوماتیک ، با استفاده از اکسترودرهای دو مارپیچ از قطرهای ۲۶ تا ۷۰ میلیمتر همراه با تکنولوژی روز دنیا در زمینه ترکیب افزودنی های مختلف ، تولید شده و توسط سرمایه گذاری های ۴ جانبه پشتیبانی می شوند.

فرزاد تاریوردی  مدیر فروش شرکت اپسان پارس پلیمردرباره ویژگی های محصولات و فعالیت های شرکت اپسان با نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت و گویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

لطفا خوتان را معرفی کنید؟

من فرزاد تاریوردی  مدیر فروش شرکت اپسان پارس پلیمر هستم از سال ۱۳۹۱ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه مواد پلیمیری اغاز کرده ام . مدت ۳ سال کارشناس فروش محصولات پلیمری در ترکیه بوده ام و از سال ۱۳۹۴ مدیر فروش شرکت اپسان در ایران هستم.

شرکت اپسان پارس پلیمر در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

شرکت اپسان پارس پلیمر در سال ۱۳۹۴به عنوان دفتر فروش اپسان ترکیه در ایران تاسیس شد و در زمینه واردات و صادرات مواد اوله پلاستیک های صنعتی فعالیت می .شرکت اپسان در شهرهای دورتمند آلمان , پاریس فرانسه , میلان ایتالیا و بارسلون اسپانیا دارای دفتر فروش و دپو اختصاصی دارد و این دفاتر همکاری نزدیک و تنگاتنگی در زمینه واردات و صادرات با یکدیگر دارند .

محصولات شرکت شما دارای چه شاخص های منحصر به فردی است؟

بارزترین ویژگی محصولات ما , کامل بودن سبد کالایی و نیز استفاده از مواد اولیه معتبرترین پتروشیمی های دنیا است. همچنین این شرکت توانایی ارسال سریع و به موقع محصولات خود را به تمام نقاط کشور دارا می باشد. همچنین در سال های اخیر محصولات شرکت اپسان به کشورهای همسایه از جمله ترکیه صادر می شود.

در زمینه تحقیق و توسعه چه اقداماتی انجام داده اید؟

مركز تحقیق و توسعه (R&D) اپسان که در سال 2018 عملیاتی شده ، توسط وزارت علوم ، صنعت و فناوری ترکیه ، مورد تایید قرار گرفته است . نوآوری در محصول و فرآیندهای تولید از طریق تحقیق و توسعه و خلاقیت ، باعث افزایش كیفیت و استاندارد محصولات ، افزایش بهره وری و نیز كاهش هزینه های تولید شده است . این امر سبب ایجاد ارزش افزوده برای اقتصاد و افزایش رقابت در بازارهای بین المللی می گردد.

هدف شرکت شما از حضور در نمایشگاه ایران پلاست چه بوده است؟

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت سعی در به روز رسانی مواد مورد نیاز بازار و تامین نیازهای روز افزون مصرف کنندگان محترم را دارد همچنین سعی در برقرار کردن ارتباط مستقیم و مداوم با مشتریان و توسعه سبد کالایی بر اساس نیاز بازار داخلی را خواهد داشت.