EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

برکات برپایی نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران برای اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، برپایی نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران را فرصتی مناسب، برای آماده کردن تأسیسات گردشگری، تبادل تجربه، بازاریابی و همچنین معرفی نخستین جشنواره بین‌المللی صنایع دستی اصفهان دانست.

فریدون اللهیاری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران امروز افتتاح‌شده و حضور در آن، فرصت مناسبی است تا بتوانیم تأسیسات گردشگری را آمادۀ دوران پسا کرونا کنیم.

وی ادامه داد: حال و هوای نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی به دلیل شیوع ویروس کرونا نسبت به سال‌های گذشته متفاوت است و شاید به لحاظ کمّی شاهد حضور پر شور مخاطبان عام نباشیم اما از نظر کیفی بازدیدکنندگان آن حرفه‌ای و هدفمند شده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان با بیان اینکه پهنه گسترده‌ای در این نمایشگاه به استان اصفهان اختصاص‌یافته، خاطرنشان کرد: نمایندگانی از جامعه هتلداران، آژانس داران، همچنین شهرداری اصفهان در این نمایشگاه حضور دارند و هنرمندان رشته‌های مختلف صنایع‌دستی استان نیز از این ظرفیت، برای تبادل تجربه با دیگران، همچنین بازاریابی و… استفاده می‌کنند.

اللهیاری، تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری صنایع‌دستی فرصت مناسبی برای معرفی بیشتر نخستین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی است که قرار است سال ۱۴۰۰ به میزبانی شهر اصفهان برگزار به‌واسطه آن نشان دست خلاق اهدا شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top