نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

آغاز پیش ثبت‌نام بیست‌ وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۳۰ دی ‌ماه ۱۴۰۲

پیش‌ ثبت‌نام مشارکت در بیست‌ و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها  به نقل از شرکت ملی نفت ایران، با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده براساس مصوبه‌های شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، به اطلاع می‌رساند پیش‌ثبت‌نام دوره بیست ‌وهشتم این نمایشگاه از شنبه، ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ تا چهارشنبه، چهارم بهمن ۱۴۰۲ به‌مدت پنج روز از طریق سامانه پیش‌ثبت‌نام درج‌شده در وب‌سایت نمایشگاه به نشانی www.iran-oilshow.ir برقرار خواهد بود.

متقاضیان شرکت در این دوره از نمایشگاه، ضمن مطالعه دقیق شرایط حضور و ثبت‌نام براساس ضوابط مندرج در وب‌سایت نمایشگاه، همچنین ارائه مستندات لازم در این خصوص با آگاهی کامل از آخرین الزامات و تغییرات و تعرفه‌های اعلام‌شده از سوی سازمان توسعه و تجارت ایران، در صورت دارا بودن شرایط، در بازه زمانی مقرر با ورود به سامانه اعلام‌شده از طریق همین سایت می‌توانند برای حضور در دوره بیست‌وهشتم نمایشگاه اقدام کنند.

پیش‌ثبت‌نام اولیه در تاریخ مقرر به منزله ثبت‌نام نهایی نیست و هریک از شرکت‌های متقاضی پس از استعلام و احراز هویت شرکت خود و دریافت تأییدیه نهایی از سوی کمیته ارزیابی فنی مدیریت برگزاری نمایشگاه بر اساس شرایط و ضوابط اعلام‌شده و متناسب با فضای نمایشگاهی جانمایی می‌شوند.

بر اساس این گزارش، بیست‌ وهشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به‌مدت چهار روز از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران به نشانی www.nioc.ir و سایت نمایشگاه نفت به نشانی www.iran-oilshow.ir می‌توان در جریان آخرین اخبار نمایشگاه قرار گرفت.