نمایشگاه ها

رئیس اتاق تعاون ایران: نمایشگاه بین المللی ساختمان بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی کشور است

رئیس اتاق تعاون ایران در مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، این نمایشگاه را بزرگ‌ ترین رویداد نمایشگاهی کشور اعلام کرد که بیش از ۹۰۰ شرکت داخلی و نمایندگان کشورهای خارجی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه، چین،‌ امارات در آن حضور دارند.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، در مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان امسال که بیست و دومین دوره برگزاری آن است در محل نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود و اتاق تعاون ایران  دو ماه قبل نیز نمایشگاه صنعت ساختمان ایران در کشور الجزایر برگزار کرده است .

وی این نمایشگاه را بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی کشور اعلام کرد که بیش از ۹۰۰ شرکت داخلی و نمایندگان کشورهای خارجی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه، چین،‌امارات در آن حضور دارند.

عبداللهی افزود:‌از شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه به صورت ویژه استفاده می‌شود و حلقه ارتباط بین بخش تحقیقات و صنعت ساختمان در این نمایشگاه ایجاد شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه جدیدترین متد‌ها و تجهیزات روز صنعت ساختمان معرفی می‌شود و فرصت بسیار مناسبی برای شناخت بازار‌های داخلی و بین‌المللی مصالح ساختمانی و بررسی تقاضای این محصولات است. در نمایشگاه، تولیدکنندگان مصالح ساختمانی با معرفی محصولات و ایده‌های نو می‌توانند در بازار‌های داخلی و بین‌المللی رشد کنند.