نمایشگاه ها

نمايش آخرين دستاوردهاي توليدي شرکت هاي داخلي صنايع نساجي و پوشاک در نمايشگاه بين المللي تهران

بيست وهشتمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت نساجي و دهمين نمايشگاه بين‌المللي پوشاک با حضور 250 شرکت داخلي و خارجي از ايران و هشت کشور ديگر، در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار شده است.

علي مرادي مديرعامل شرکت سامع پاد نوين و برگزار کننده نمايشگاه هاي نساجي و پوشاک در گفت و گو با اقتصاد و نمايشگاه اظهار داشت: در نمايشگاه صنعت نساجي بالغ بر 200 شرکت داخلي و خارجي از روز جمعه 29 مهر تا دوم آبان ماه گردهم مي آيند و ضمن ارائه توانمندي هاي خود، زمينه هاي سرمايه گذاري، مبادلات تجاري و بازرگاني را فراهم کرده و با يکديگر به گفت وگو و تبادل اطلاعات نوين اين صنعت مي پردازند.

مديرعامل شرکت سامع پاد نوين گفت: بيست و هشتمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات مواد اوليه، منسوجات خانگي، ماشين هاي گلدوزي و محصولات نساجي با نظارت انجمن صنايع نساجي ايران و همکاري جامعه متخصصين صنايع نساجي و انجمن توليدکنندگان ماشين آلات و قطعات نساجي ايران در 20 هزار متر مربع فضاي نمايشگاهي برگزار مي‌شود و 155 شرکت داخلي به همراه 42 شرکت خارجي از کشورهاي آلمان، چين، هند، ترکيه، ازبکستان و کره جنوبي مشارکت دارند.

مرادي در ادامه افزود: دهمين نمايشگاه بين المللي پوشاک از 29 مهرتا دوم آبان ماه با همکاري و نظارت اتحاديه توليد و صادرات صنايع نساجي و پوشاک برگزار مي شود.

وي افزود: 49 شرکت داخلي و يک شرکت چيني در فضايي بالغ بر 4100 متر مربع حضور دارند و از آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمينه انواع پوشاک مردانه، زنانه، بچه گانه و پارچه لباس رونمايي مي‌کند. همچنين تعدادي از شرکت‌هاي دانش‌بنيان نيز در اين رويداد حضور خواهند داشت.

برگزار کننده نمايشگاه هاي نساجي و پوشاک با برشمردن اهداف برگزاري اين نمايشگاه ها اظهارداشت: توسعه صادرات، ارتباط بين توليدکنندگان داخلي و شرکتهاي مشارکت کننده خارجي در نمايشگاه و نمايش آخرين دستاوردهاي توليدي شرکت هاي داخلي سه هدف عمده برگزاري اين نمايشگاه ها هستند.

وي در ادامه از برگزاري کارگاه‌هاي آموزشي از روز شنبه در تالار اصفهان خبر داد.

مديرعامل شرکت سامع پاد نوين در پايان با دعوت از علاقمندان و متخصصان براي بازديد از اين رويدادها گفت: از سازمان توسعه تجارت ايران، نمايشگاه بين المللي و انجمن هاي صنايع نساجي ايران، جامعه متخصصين صنايع نساجي، توليدکنندگان ماشين آلات و قطعات نساجي ايران و اتحاديه توليد و صادرات صنايع نساجي و پوشاک که عليرغم همه مشکلات از برگزاري اين نمايشگاه ها حمايت و پشتيباني کردند؛ تشکر ويژه
مي کنم.