نمایشگاه ها

بزرگترین نمایشگاه رنگ و پوشش‌های صنعتی خاورمیانه با حضور 300 شرکت برگزار می شود

مدیرعامل شرکت بانیان امید: بزرگترین نمایشگاه رنگ و پوشش‌های صنعتی خاورمیانه با حضور 300 شرکت برگزار می شود

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری  از ۹ تا ۱۲ آذرماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

صالح سپاسدار برگزار کننده نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش‌های صنعتی در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها گفت: این رویداد، بزرگترین نمایشگاه در زمینة پوشش در خاورمیانه و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در این زمینه در جهان است.

وی افزود: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از ۹ تا ۱۲ آذرماه سال جاری، با مشارکت نزدیک به 300 شرکت در فضای ناخالص نمایشگاهی به وسعت 25 پنج هزار مترمربع برگزار می شود که در حدود هزار متر از این فضا و غرفه‌های 5 تا 11 به شرکت‌هایی که خدمات و محصولات خارجی ارائه می‌دهند، اختصاص یافته است.

سپاسدار با اشاره به رویکرد و هدف برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش‌های صنعتی، عنوان کرد: این نمایشگاه، در تلاش است تا تمامی فعالان این صنعت را گرد هم آورد تا ضمن مقایسة خدمات و محصولات خود با یکدیگر، به رقابت نیز بپردازند و نسبت به ارتقاء کیفیت کالا و خدمات خود اقدام نموده و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

وی ضمن با اشاره به برنامه‌های جانبی این نمایشگاه، گفت: تعدادی ورکشاپ در زمینة فناوری و نوآوری در صنایع مرتبط با رنگ، در حین برگزاری نمایشگاه، برگزار خواهند شد.

برگزارکننده بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، در پایان اضافه کرد: نزدیک به 80 درصد از محصولات صنایع مرتبط با صنعت رنگ، در داخل کشور تولید می‌شوند و در صورت افزایش حمایت، این صنعت از پتانسیل بالایی برای صادرات برخوردار است. همچنین با توجه به زیرساخت‌های موجود، می‌توان 20 درصد از محصولاتی که وارد می شوند را نیز در داخل تولید کرد و در بازار کشورهای همسایه و اروپایی، عرضه نمود.