نمایشگاه ها

آغاز به کار بیست‌ وهشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنایی در تهران

بیست و هشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ‌ های روشنایی و تزئینی با محوریت صادرات صبح امروز 9 دی ماه در مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و هشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ‌ های روشنایی و تزئینی با حضور ۸۳ شرکت داخلی در فضایی به وسعت 5 متر فضای نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه «سید مهدی نیازی» معاون هماهنگی و امور کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت، «هومن رازدار» مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، «قاسم نوده فراهانی» رئیس اتاق اصناف ایران و «حمیدرضا منافی» رئیس اتحادیه لوستر حضور داشتند.

تعداد هشت کارگاه در جریان برگزاری این رویداد پیش‌بینی شده که از جمله مهمترین آنها، آشنایی با بازارهای صادراتی افغانستان، عراق، روسیه، حوزه آفریقا و قطر، مفاهیم امور مالیاتی و اصول جهانی برندسازی و برندینگ در صنعت روشنایی است.

بیست و هشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ‌ های روشنایی و تزئینی مدت چهار روز و طی روزهای ۹ تا ۱۲ دی ‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان است.