نمایشگاه ها

حامد اسدی فرد مدیر فروش تولیدی هانی ناز: حضور چشمگیر هانی ناز در بازارهای داخلی و صادراتی

مجموعه تولیدی هانی ناز با 40 سال سابقه تولید به عنوان اولین تولید کننده عروسک های پارچه ای و پولیشی فعالیت خود را از سال 58 با نام تجاری تولیدی هانیه آغاز کرد. این مجموعه در طی سالیان فعالیت خود همواره تلاش کرده است با نوآوری از مواد اولیه ای استفاده کند که ضمن برخورداری از کیفیت بالا استانداردهای مربوط به کودکان را نیز رعایت نماید، از مهمترین خصوصیات پارچه های استفاده شده در محصولات هانی ناز حساسیت زا نبودن و لطافت آنها است. این شرکت در راستای حمایت از مشتریان محصولات خود را در شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به ثبت رسانده است تا همیشه کالای اصل و با کیفیت را استفاده نماید. هانی ناز علاوه بر پوشش بازار ایران محصولات با کیفیت خود را به کشورهای دیگر از جمله جمهوری آذربایجان، قطر، عمان، عراق عربستان صادر می کند.

خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها به مناسبت نمایشگاه بین المللی مادر، کودک و نوزاد با حامد اسدی فرد مدیر فروش جوان و خلاق این برند گفت و گویی درباره چشم انداز فعالیت های هانی ناز انجام داده است که در ادامه می خوانید:
حامد اسدی فرد مدیر فروش تولیدی هانی ناز با اشاره به تاریخچه ای از فعالیت های این برند گفت: برند هانی ناز در سال 1358 توسط پدرم تاسیس شد. هانی ناز اولین تولید کننده عروسک های پارچه ای ایران است که در طی 4 دهه فعالیت خود محصولات متنوعی را تولید کرده است.
وی افزود: از جمله محصولات شاخص هانی ناز، راکر(تعادلی) کودک است که از سال ۹۶ طراحی و تولید شده است و طرح آن نیز در شورای نظارت بر اسباب بازی ثبت شده است. این محصول شامل: راکر خرس ، راکر شب تاب و… است . علاوه بر آن، ست های مختلف سیسمونی، انواع سبد مبل کودک با کیفیت بالا تولید می شود و و در آینده ای نزدیک عروسک نرم نیز تولید خواهد شد.
اسدی فرد با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه هانی ناز ۴۰ نیرو به صورت مستقیم فعالیت می کنند اظهار کرد: با توجه به این موضوع که هانی ناز با کارخانه های مختلف همکاری دارد بالغ بر ۱۰۰ نفر نیز به صورت غیر مستقیم با ما همکاری دارند.
مدیر فروش تولیدی هانی ناز با اشاره به برنامه های توسعه ای این مجموعه تصریح کرد: تا پایان سال جاری، خط تولید جدیدی را اضافه خواهیم کرد که محصولات عروسک های pvc (گوشتی و نرم) را تولید می نماید،متاسفانه این محصول در بازار ایران از کیفیت مناسبی برخوردار نیست، ما قصد داریم با تولید با کیفیت محصولات خود علاوه بر بی نیازی بازار داخلی از واردات محصولات چینی، در بازارهای صادراتی نیز حضوری چشمگیر داشته باشیم.
وی اضافه کرد: محصولات برند هانی ناز در حال حاضر به کشورهای جمهوری آذربایجان ، عراق قطر ،ارمنستان و عمان صادر می شود که بیشترین حجم صادرات به کشورهای قطر، عراق و آذربایجان است.
مدیر فروش تولیدی هانی ناز در پایان تاکید کرد: هانی ناز همیشه سعی کرده است تا محصولی با کیفیت به فرزندان ایران و دیگر کشورها هدیه نماید، احترام به مشتریان، تولید محصول با کیفیت با مواد اولیه مرغوب و عرضه محصول قیمت مناسب مهمترین اصول هانی ناز محسوب می شود.