نمایشگاه ها

یک میلیون بازدید از اخبار نمایشگاه ها

بر اساس آمار گوگل آنالیتیکس از ابتدای سال 1400، بیش از یک میلیون نفر از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها بازدید کرده اند.

به گزارش اقتصاد و نمایشگاه، سال 1400 در حالی به پایان خود نزدیک می شود که شاهد برگزاری عناوین مختلف نمایشگاهی در نیمه دوم سال بوده ایم و پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها به عنوان رسانه تخصصی صنعت نمایشگاهی ایران، با پوشش اخبار، گزارش های تصویری، تقویم و مصاحبه با برندهای برتر حاضر در رویدادهای مختلف براساس آمارهای استخراج شده از گوگل آنالیتیکس با استقبال چشمگیری از سوی مردم و فعالان اقتصادی و تجاری مواجه شده است و موفق به کسب رکورد بی سابقه بیش از یک میلیون بازدید شده است.

گروه رسانه ای صنعت نمایشگاهی ایران، با سابقه ترین و پر مخاطب ترین رسانه صنعت نمایشگاهی در کشور است که از سه رسانه هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه، پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها و کتاب سال صنعت نمایشگاهی تشکیل شده است.

گزارش پیش رو، گزیده‌ای از آمار و نرخ بازدیدکنندگان پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها است که از گوگل آنالیتیکس استخراج شده است. گوگل آنالیتیکس یک ابزار تحلیل‌گر شرکت گوگل می باشد. این ابزار تحلیل‌گر می‌تواند اطلاعات بسیار کاملی را دربارۀ ترافیک ورودی در اختیار مدیران یک وب‌سایت‌ قرار دهد. اطلاعاتی که می‌تواند نقش بسیار مهمی را در بهینه‌سازی یک وب‌سایت، شناخت کاربران، جذب بیشتر مخاطبان و پیشرفت آن ایفا کند.

یک میلیون بازدید در 10 ماه اخیر
بر اساس آمار گوگل آنالیتیکس در سال 1400 تعداد بازدیدکنندگان از وب‌سایت اخبار نمایشگاه ها از مرز یک میلیون نفر گذشته است. صفحه تخصصی ساختمان با 54 هزار بازدید، صفحه نمایشگاه لوازم خانگی با 50 هزار و صفحه نمایشگاه مبلمان خانگی با 30 هزار بازدید پر مخاطب ترین صفحات تخصصی اخبار نمایشگاه ها بوده اند.

111 هزار بازدید در یک ماه گذشته
با استناد به آمار گوگل، 111 هزار در 30 روز گذشته از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها بازدید کرده اند که رکودی بی نظیر در بین وب‌سایت های خبری صنعت نمایشگاهی محسوب می شود.

 26 هزار بازدید در هفته برگزاری نمایشگاه های تخصصی میدکس،کفش، چرم و کیف و نمایشگاه کودک، مادر و نوزاد
25 هزار 600 نفر در هفته برگزاری نمایشگاه های تخصصی میدکس،کفش، چرم و کیف و نمایشگاه کودک، مادر و نوزاد از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها بازدید کردند که در روزهای برگزاری نمایشگاه ها به طور میانگین 6هزار و 400 نفر به صفحات تخصصی اخبار نمایشگاه ها مراجعه کردند.