نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

معرفی توانمندی های ساخت داخل در پانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو

سعید خرمی نژاد مدیرعامل شرکت بازرگانی و بین المللی ایدرو مطرح کرد: معرفی توانمندی های ساخت داخل در پانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو

نمایشگاه قطعات خودرو امسال در فضائی به مساحت بیش از 10 هزار متر با حضور 11۳ شرکت تخصصی برگزار می شود. در نمایشگاه امسال تمام دستورالعمل های اعلام شده در مورد رعایت پروتکل بهداشتی اعم از تونل ضد عفونی درب سالن ها، تب سنج در مبادی ورودی و درب سالن ها، ارائه ماسک رایگان به بازدیدکنندگان و مواد ضد عفونی و …. با نظارت مسئولین نمایشگاه های بین المللی و پیگیری مستمر شرکت مجری، پروتکل های بهداشتی به طور کامل مراعات خواهد شد.
سعید خرمی نژاد مدیرعامل ایدرو در گفت و گو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه در مورد کیفیت و شرایط برگزاری این نمایشگاه با ابراز امیدواری نسبت به تحقق اهداف شرکت های حاضر در نمایشگاه که دسترسی به بازار و ارائه آخرین توانمندی های صنعت قطعه سازی کشور و بهره برداری حداکثری را از این نمایشگاه است به پرسش های خبرنگار ما پاسخ گفت.
لطفا خلاصه ای از سوابق مدیریتی و اجرایی خود را بیان فرمایید؟
سعید خرمی نژاد مدیرعامل ایدرو هستم که حدود ۲۳ سال در صنعت خودرو سابقه دارم و همگی آن را در مشاغل مرتبط با قطعه سازی ، ساخت داخل و مهندسی قطعات فعالیت داشته ام که عمدتا در گروه معظم خودروسازی سایپا از جمله مهندسی شرکت سایپا و هیئت مدیره و مدیر عاملی شرکتهای تابعه از جمله شرکت سازه گستر سایپا، شرکت سایپا آذین، شرکت مهندسین مشاور صنایع خودرو انجام وظیفه کرده ام.
با توجه به مواجه شدن دو نمایشگاه بین المللی تحت مدیریت ایدرو با شرایط شیوع کرونا در سال جاری، برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو و بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران با چه کیفیتی برگزار می شود؟
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از تاریخ 11 تا 14 بهمن ماه و بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت از تاریخ 19 الی 22 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
آخرین وضعیت نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو از لحاظ تعداد مشارکت کنندگان قطعی، متراژ و سالن های تحت پوشش را تشریح فرمایید ؟
نمایشگاه قطعات خودرو در فضائی به مساحت بیش از 10 هزار متر با حضور 11۳ شرکت تخصصی در زیر گروه های ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، لوازم تزئینی، تعمیر و نگهداری، تحقیقات، طراحی و مهندسی قطعات، محصولات پاک کننده و نشریات تخصصی در سالنهای ۲1A ،۲1B ، ۲0 ،۲0B ،۲0A ،۲3 ،طبقه اول سالنهای 1۳ و 11 برگزار خواهد شد.
آیا پیش بینی می کنید تعداد مشارکت کنندگان در روزهای باقیمانده برگزاری نمایشگاه افزایش یابد؟
با توجه به وضعیت شیوع کرونا در صورتیکه شرایط موجود در حالت زرد باقی بماند انتظار می رود تمایل بعضی از شرکتها که از حضور در نمایشگاه انصراف داده بودند برای حضور در نمایشگاه بیشتر شود این مورد بستگی به اطلاعیه های ستاد کرونا و استانداری تهران دارد. بدیهی است در حال حاضر نمایشگاه های بهمن ماه با مجوز های ستاد کرونا و استانداری تهران برگزار خواهد شد.
چه تدارکاتی برای رعایت پروتکل های بهداشتی در جریان برگزاری نمایشگاه در دست اجرا دارید؟
شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با در اختیار داشتن پیمانکاران مجرب در امر رعایت پروتکل های بهداشتی که از طریق تعاونی نمایشگاه بین المللی با مجریان قرارداد منعقد می کند تمام دستورالعمل های اعلام شده در مورد رعایت پروتکل بهداشتی اعم از تونل ضد عفونی درب سالنها، تب سنج در مبادی ورودی و درب سالن ها، ارائه ماسک رایگان به بازدیدکنندگان و مواد ضد عفونی و …. با نظارت مسئولین نمایشگاه های بین المللی و پیگیری مستمر شرکت مجری، پروتکل های بهداشتی به طور کامل مراعات خواهد شد.
چه پیامی به شرکت هایی که مشارکت کرده اند و نیز شرکت هایی که هنوز برای شرکت در نمایشگاه مردد هستند، دارید؟
علیرغم تحریم های ظالمانه آمریکا و شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا که بر کسب و کارها تأثیر گذاشته است امیدواریم شرکت های حاضر در نمایشگاه بتوانند به اهداف خود که دسترسی به بازار کشور و ارائه آخرین توانمندی های صنعت قطعه سازی کشور می باشد برسند و بهره برداری حداکثری را از این نمایشگاه داشته باشند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top