نمایشگاه ها

صالح سپاسدار

حضور پرشمار شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ های جدید در نمایشگاه رنگ و رزین

صالح سپاسدار مدیرعامل شرکت بانیان امید: حضور پرشمار شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ های جدید در نمایشگاه رنگ و رزین

صالح سپاسدار مدیرعامل شرکت بانیان امید با اشاره به برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین به خبرنگار نشریه و اقتصاد و نمایشگاه گفت: این نمایشگاه در شرایطی برگزار می شود که در یک سال اخیر، کل جهان و به تبع آن کشور عزیزمان، درگیر ویروس کرونا و شرایط خاص متأثر از آن قرار داشت. از طرف دیگر تداوم تحریم‌های ناجوانمردانه، فشارهای مضاعفی بر فعالیت‌های تولیدی کشور در صنعت پوشش و خصوصا در تامین مواد اولیه وارد نموده است.
سپاسدار در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره کیفیت و تعداد مشارکت کنندگان در نمایشگاه رنگ و رزین گفت: در این دوره از نمایشگاه رنگ و رزین 72 شرکت داخلی آخرین دستاوردها و پیشرفت های این صنعت را در معرض بازدیدکنندگان متخصص رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت قرار دادند.
وی افزود: با وجود همه دشواری ها ، تولیدکنندگان و متخصصین کشور با تکیه بر توان داخلی، دستاوردهای ارزنده‌ای در تمامی زمینه‌های تولید مواد اولیه و ساخت تجهیزات و غیره داشته‌اند بطوریکه فرصت‌های تجاری و صنعتی جدیدی را بوجود آورده‌اند. امسال شاهد حضور پرشمار شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپهای جدید در نمایشگاه هستیم (بیش از 20 درصد شرکت کنندگان را شامل می شوند) که نوید بخش توسعه آینده صنعت رنگ و پوشش در کشورمان خواهند بود.
مدیرعامل شرکت بانیان امید تصریح کرد: در بخش آبکاری و مهندسی سطح هم اکثر مشارکت کنندگان در نمایشگاه امسال مربوط به شرکتهای داخلی فناور نظیر سازندگان تجهیزات پوشش دهی در خلا می باشند.
وی در پایان با اشاره به اینکه این نمایشگاه در سالهای اخیر به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت پوشش در خاورمیانه، جایگاه مناسبی را در عرضه محصولات و توانمندی های داخلی کسب نموده است افزود: قطعأ با برطرف شدن محدودیتهای ناشی از بیماری کرونا، شاهد پیشرفت روزافزون آن خواهیم بود.