نمایشگاه ها

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 21 تا 24 شهریور ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی فعال در صنایع پلیمر، پلاستیک و تجهیزات وابسته در پنج گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه‌ساخته، ماشین‌آلات، تجهیزات و خدمات و مؤسسات مالی از فردا 21 شهریورماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های تهران برپا می شود.

در نمایشگاه شانزدهم ایران پلاست، 610 شرکت درفضایی به مساحت 65 هزار متر مربع در 15 سالن به اضافه فضای باز حضور دارند که جانمایی شده اند.

همچنین 10 شرکت خارجی به همراه هیئت هایی از کشورهای افغانستان، ترکیه، تونس، سوریه، اذربایجان، قزاقستان، پاکستان، صربستان، بوسنی، روسیه، قطر، عمان، عراق، تاجیکستان، ارمنستان، اسپانیا، برزیل، لبنان و تاتارستان روسیه در این دوره رویداد ایران پلاست حضور دارند.

گفتنی است؛ نمایشگاه بین المللی ایران پلاست که بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.