نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

radox

رادوکس بزرگترین تولید کننده دستگاه های CNC با فناوری روز در ایران

نسترن جهانبخشی مدیر فروش شرکت رادوکس مطرح کرد: رادوکس بزرگترین تولید کننده دستگاه های CNC با فناوری روز در ایران

گروه صنعتي رادوکس به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه های CNC با فناوری روز در ایران، قطب اصلي توليد دستگاه هاي CNC در ايران و خاورميانه است. این شرکت بيش از 14نوع محصول CNC تولید می کند.از دستگاه هاي CNC توليدي و اختراعي گروه صنعتي رادوکس که براي اولين بار در دنيا طراحي و توليد شده و هيچ گونه مشابه داخلي و خارجي ندارد که ميت وان به دستگاه اسپايدر اشاره کرد که به نام گروه صنعتي رادوکس ثبت اختراع شده است.

دستگاه هاي برش UNDER WATER PLASMA.WATERJET.لوله بر CNC به قطر 2 متر و CNC خاموت زن از محصولات CNC گروه صنعتي رادوکس است که براي اولين بار در ايران طراحي و توليد شدند .

از نظر کيفي محصولات گروه صنعتي رادوکس قابليت رقابت با برند هاي معتبر دنيا را دارد که اين امر موجب شده تا محصولات گروه صنعتي رادوکس به کشورهايي همچون ترکيه.قطر.امارات.يونان.عربستان.ونزوئلا.عراق.سوريه صادر شوند.

نسترن جهانبخشی مدیر فروش شرکت رادوکس در گفت وگو با خبرنگار ما فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت را تشریح کرده است.

رادوکس در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

شرکت رادوکس در زمینه فروش دستگاه های CNC، اتوماسیون خطوط تولید و همچنین فروش و خدمات پس از فروش قطعات CNC و استراترفلزی، پوشش فلزی و ارتقاء کار نیروگاه ها فعالیت دارد . این  شرکت عرضه کننده بیش از چهارده نوع محصول CNC است.

محصولات شرکت شما چه ویژگی های متمایز و منحصر به فردی نسبت به نمونه های مشابه بازار دارد؟

شرکت رادوکس یک شرکت دانش بنیان است که از تکنولوژی های  جدید استفاده میکند. هرساله محصولات را به روز رسانی میکنیم. یکی از دستگاه های  توليدي و اختراعي گروه صنعتي رادوکس که براي اولين بار در دنيا طراحي و توليد شده و هيچ گونه مشابه داخلي و خارجي ندارد ميتوان به دستگاه اسپايدر اشاره کرد که به نام گروه صنعتي ثبت اختراع شده است.

شرکت شما در حال حاضر چه تعداد نیرو دارد و چه گام هایی برای اشتغال زایی برداشته است؟

رادوکس  در حال حاضر به صورت مستقیم 200 نفر پرسنل دارد. علاوه  بر آن تعداد پرسنل پیمانکاران همکار  خیلی زیاد است و به تبع آن افراد دیگر به صورت غیر مستقیم در حال فعالیت هستند. به عبارت دیگر، اشتغال غیر مستقیم و موثری در رابطه با فعالیت های شرکت داریم.

هدف شما از حضور در نمایشگاه نفت وگاز و پتروشیمی  چیست و چه برنامه هایی دارید؟

محصولات  مختلف را در نمایشگاه عرضه می کنیم  که  محصولات و تکنولوژی های روز دنیا را شامل می شود.  خیلی از مشتری های رادوکس به واسطه ی بازدید از غرفه ی شرکت با تکنولوژی های جدید و با صنعت برش CNC خیلی بهتر آشنا می شوند و می توانند از آن  برای فعالیت های خود استفاده کنند. مزیت محصولات رادوکس این است  که سرعت برش را بالا می برد. سرعت خیلی در کار ما اهمیت دارد به خاطر اینکه هزینه ها را پایین می آورد و همزمان کیفیت را بالا می برد. هر ساله ما دستگاه های جدید و مدل های جدیدتر و خاص مثل تجهیزات اسپایدر را در نمایشگاه عرضه می کنیم .

به خاطر کیفیت و فناوری بالای این محصولات، یک سری شرکت های تحقیقاتی بزرگ از ما خرید کرده اند.

شرکت رادوکس در عرصه ی تولید و صادرات چه دستاورد هایی داشته است؟

شرکت رادوکس باعث شده که خیلی از شرکت های داخلی که از کشورهای چین و ترکیه قبلا کالا وارد می کردند اکنون درصد خیلی زیادی از نیاز خود را با محصولات این شرکت پوشش می دهند.

شرکت رادوکس یک شرکت دانش بنیان محسوب می شود و صادرات به کشورهای منطقه داریم . این صادرات به کشورهای منطقه، موجب افزایش  ارز آوری برای کشور و این شرکت شده است.

در حال حاضر شرکت رادوکس با چه مشکلاتی مواجه است و برای حل این مشکلات پیشنهاد می کنید؟

یکی از مشکلات ما اتلاف وقت در گمرکات است. ما دستگاه هایی که برای تجهیزات پزشکی استفاده می شود را وارد کردیم که انتظار داشتیم در شرایط کرونا سریع ترخیص شود و دستگاه هایی که برای اکسیژن استفاده می شود  را سریعتر به بازار و بیمارستان ها برسانیم.  اما ترخیص  این دستگاه ها در گمرک با تأخیر انجام می شود و  این موضوع مشکل ایجاد می کند.

رادوکس چه برنامه ای برای گسترش فعالیت های توسعه ای خود انجام داده است؟

ما یک دفتر مخصوص همکاران تحقیق و توسعه داریم که همکاران بخش مهندسی و استادها و هیئت علمی دانشگاه های علم صنعت و شریف در آنجا مشغول فعالیت هستند و در حال به روز رسانی دستگاه ها و سایر محصولات، تولید محصولات جدید، مثلا دستگاه دریل CNC  هستند. همچنین ما سعی می کنیم هر شش ماه یکبار محصول جدید تولید کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top